X
تبليغات

تصویر ثابت

بیگ بلاگستان
loading...
YourAds Here YourAds Here

بیگ بلاگستان

بازدید : 1
جمعه 5 خرداد 1402 زمان : 1:28

چاپ و بسته بندی مواد غذایی در سال 1402

z1_f22g.jpg

صنعت چاپ و بسته بندی یکی از صنایع زیربنایی در کشورهای در حال توسعه است. نقش مهمی در توسعه صادرات، تجارت و روابط اقتصادی بین کشورها دارد.

برای نشان دادن وضعیت این صنعت، در حال حاضر کشورهایی در جهان هستند که با تقویت صنعت چاپ و بسته بندی تبلیغاتی می توانند درآمد زیادی از تجارت جهانی کسب کنند.

اما در مقابل این دسته از کشورها، کشورهای دیگری در جهان وجود دارند که علیرغم مزیت های اقتصادی در تولید بسیاری از محصولات، صرفاً به دلیل عدم وجود یک محصول قوی از بخش بزرگی از بازار مصرف جهانی کنار گذاشته شده اند. ایران بدون هیچ تعارفی در رتبه اول این کشورها قرار دارد. شواهد موجود نشان می دهد که در حال حاضر برخی از صادرکنندگان ایرانی محصولات خود را با کمترین قیمت جهانی به کشورهای شناخته شده صنعت بسته بندی می فروشند و این محصولات را با چند برابر قیمت خرده فروشی مجددا بسته بندی می کنند.

نقش چاپ و بسته بندی در روی فروش محصولات

تبلیغات تاثیر زیادی بر فروش محصول دارد. امروزه بسته بندی آنها یکی از راه های تبلیغ و بازاریابی محصولات می باشد. تبلیغات رایگان و خلاقانه را می توان روی کاغذ کادو انجام داد. شما می توانید محصولات و خدمات خود را از طریق تبلیغات به مشتریان معرفی کنید. امروزه چاپ اطلاعات بسته بندی محصولات یکی از مهمترین ابزارهاست. اما باید در این کار تخصص لازم را داشته باشید و روش درست و مناسب را انتخاب کنید.

زمانی که نام محصول، ترکیبات و اجزای آن، تاریخ مصرف، تاریخ ساخت و انقضای محصول، شرایط نگهداری آن و موارد مفیدی از این دست بر روی بسته بندی درج شود، اعتماد مشتری را جلب می کند. در عین حال نوع چاپ و بسته بندی نیز در این زمینه نقش بسزایی دارد. هرچه طراحی نوآورانه و خلاقانه تر باشد، توجه بیشتری را به خود جلب می کند. پس فقط محصولات خود را بسته بندی نکنید. سعی کنید تکنیک های جدید و مدرن، طراحی به روز و غیره را در بسته بندی قرار دهید تا توجه مشتری را به خود جلب کنید. کیفیت محصول نیز در جلب اعتماد مشتری نقش دارد.

نقش بسته بندی در صادرات

با رقابت شدید در بازار بین المللی، بسته بندی محصولات بسیار مهمتر از قبل شده است. در این بازارها، تولیدکنندگان و صادرکنندگان به انواع بسته بندی، طرح ها، چاپ و ... توجه زیادی دارند و آنها را یکی از ابزارهای بازاریابی خود می دانند. طراحی بسته بندی نقش مهمی در این امر ایفا می کند. طراحی خلاقانه به ما امکان می دهد نظرات مشتریان بیشتری را جلب کرده و محصولات خود را رقابتی تر کنیم. نکته دیگری که در زمینه صادرات و نقش بسته بندی می توان به آن اشاره کرد، اهمیت بازیابی و استفاده مجدد از بسته بندی محصولات به ویژه بسته بندی مواد غذایی است.

امروزه موضوع محیط زیست و حداقل آسیب های وارده بسیار مورد بحث قرار گرفته است تا بتوان بسته بندی را بازیافت کرد و بیش از پیش به چرخه طبیعی بازگرداند.

سخن آخر

بسته بندی بخشی از فروش است و تا حدودی می توان آن را جزء مهمی از آن دانست. اهمیت بسته بندی و استفاده از سلفون opp در این است که با انجام صحیح آن می توانید موفق تر از رقبای خود در بازار باشید. بسته بندی عالی با طراحی منحصر به فرد، چاپ و نوع کاغذی که در تولید آن به کار می رود، نقش مهمی در جلب اعتماد و توجه مصرف کنندگان دارد. بسته بندی باید به گونه ای باشد که بتواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی رایگان و کاربردی با محافظت و جلوگیری از آسیب به محصول به ویژه محصولات غذایی و دارویی، فروش را افزایش دهد.

بازدید : 4
جمعه 8 ارديبهشت 1402 زمان : 11:27

مشخصات فني بوگاتي شيرون هرمس + بررسي آن

بوگاتي يکي از معروف ترين و گران ترين برندهاي خودرو در سراسر جهان است. اين شرکت پس از واگذاري مالکيت به فولکس واگن، محصولات خود را با نام هاي ويرون و شيرون عرضه کرد. البته اين دو مدل در طرح هاي مختلف و شکل هاي متفاوت ارائه مي شوند.

تا قبل از رونمايي از Lavitor Noire و Divo در نمايشگاه خودروي ژنو 2019، بوگاتي Lavator به عنوان گران ترين خودروي صفر کيلومتر جهان شناخته مي شد. البته هنوز کامل نشده و گفته مي شود بوگاتي در سال 2021 آن را به مالک مجلل خود مي دهد.

معروف ترين ماشين سوپر اسپرت دنيا

شيرون سريع ترين و قدرتمندترين خودروي سوپر اسپرت تاريخ بوگاتي است. طراحي پيشرفته، فناوري نوآورانه، ظاهر و عملکرد عالي آن را به شاهکاري منحصر به فرد از فرم و فناوري تبديل کرده است. از سوي ديگر، هرمس، توليدکننده جهاني محصولات لوکس، چند سالي است که پا به عرصه وجود گذاشته است.

اين مبحث در مجله تکنولوژي و خودروي نيوان تک به خوبي توضيح داده شده است.

هرمس يک توليد کننده کالاهاي لوکس مستقر در فرانسه است. اين برند بارها در مطالعات مختلف به عنوان با ارزش ترين برند جهان مورد ارزيابي قرار گرفته و رتبه بندي شده است. در حال حاضر، طيف گسترده محصولات تجاري هرمس شامل کالاهاي چرمي، عطرها و پوشاک است. دسته کالاهاي چرمي و جواهرات بزرگترين منبع درآمد اين شرکت است. و لباس، ابريشم و پارچه وجود دارد.

امروزه اين برند با 307 فروشگاه در سراسر جهان، در سراسر آمريکا، روسيه و آسيا فعاليت مي کند. همچنين بيش از 13000 کارمند دارد. يکي از بزرگترين توليدکنندگان کالاهاي لوکس در جهان است. اين درآمد از 6.6 ميليارد دلار و سود از 2.3 ميليارد دلار در سال 2017 فراتر رفت.

همچنين با توجه به اظهارات مدير کل، کالاها به صورت دستي و حاصل تلاش صنعتگران و هنرمندان اين شرکت توليد مي شود که نشان از کيفيت ساخت و منحصر به فرد بودن محصولات آن دارد. به عنوان مثال، روسري ابريشم از ابريشم خالص ساخته مي شود که توسط مزارع هرمس در برزيل توليد مي شود.

بوگاتي شيرون هرمس نتيجه يک همکاري عالي است

يک همکاري قوي بين هرمس پاريس و بوگاتي مولشيم ايجاد شد. اين بهترين ترکيب هنر و قدرت است. ترکيب بوگاتي شيرون معروف و هرمس زيبا بهترين انتخاب است. در نهايت اين همکاري منجر به توليد بوگاتي شيرون هرمس شد.

مطمئنا حاصل همکاري فوق العاده دو تا از بزرگترين برندهاي لوکس دنيا محصولي بي نظير خواهد بود. بهترين گزينه براي طراحي يک خودروي فوق لوکس، بوگاتي و هرمس هستند.

همکاري هرمس و بوگاتي به سال‌ها قبل برمي‌گردد

اين اولين بار نيست که دو شرکت فرانسوي با هم ملاقات مي کنند. قبل از جنگ جهاني اول، اتوره بوگاتي (موسس شرکت) کارگاه هاي دکوراسيون را براي اميل هرمس، پسر بنيانگذار هرمس، سفارش داد. با اين حال، اين دستور تا سال 1920 اجرا نشد. او حتي با اميل هرمس براي ايجاد چندين مورد لوکس مانند چمدان سفارشي اولين بوگاتي رويال همکاري کرد. اين اولين همکاري دو شرکت لوکس فرانسوي بود.

سال ها بعد، در سال 2008، اولين بوگاتي هرمس توليد شد. و آن بوگاتي ويرون Fbg بود. نه تنها چمدان، بلکه فضاي داخلي اين خودرو نيز توسط هرمس ساخته شده است. اين همکاري در سال 1395 صورت گرفت و همکاري اين دو شرکت در زمينه هاي زير انجام شد:

1- توليد کيف هاي چرمي در سال 1920م

2- بوگاتي ويرون هرمس 2008

3- بوگاتي شيرون هرمس 2016

داستان بوگاتي شيرون هرمس

داستان با مانه خوشبين، ميلياردر جهاني آغاز مي شود که به دليل علاقه اش به برندهاي فرانسوي هرمس و بوگاتي، سفارش ماشين مي دهد. Khosbein براي گرد هم آوردن اين دو شرکت متحد شد و يک نسخه ويژه بوگاتي Chiron Hermes را براي خود انتخاب کرد. اين طرح براي سال 2016 برنامه ريزي شده است.

به گفته Optimist، ساخت بوگاتي شيرون هرمس 4 سال طول کشيد. باورش سخت است که اين مدت طول کشيد تا بوگاتي شيرون تنها نشانه اي از سفارشي سازي داشته باشد. البته، هرمس نمي تواند عجله در اين پروژه داشته باشد.

دليل اصلي تاخير در ساخت خودرو اميدوار بودن ماني است. زيرا هيچ چيز معمولي و ساده اي براي حل اين کل خوشمزه وجود ندارد. قبل از اينکه بوگاتي شيرون هرمس را بسازند، رنگ‌هاي کرم، نقره‌اي و حتي قهوه‌اي را براي ماني خوش‌حال ارائه کردند. تا زماني که به تصوير سفيد و شاداب مورد نظر برسند.

خودروهاي منحصر به فرد سانگوئن بايد مطابق با سليقه و ميل او باشند. او مي گويد که يک Chiron زيبا، ساده و در عين حال مجلل مي خواست و اين چيزي بود که به دست آورد. او براي نشان دادن وسواس خودش در انتخاب ماشين هايش مي گويد: اخيراً يک Chiron Super Sport 300+ به او پيشنهاد شده است. اما به نظر او به اندازه کافي منحصر به فرد نبود.

پروژه سفارشي سازي بوگاتي شيرون هرمس

تنها يک نسخه از Chiron در جهان وجود دارد. Chiron که کاملا انحصاري است و فقط براي تي طراحي شده است.

تنها يک نسخه از Chiron در جهان وجود دارد. Chiron، کاملا انحصاري و فقط براي سانگوئين Manny طراحي شده است، سفيد با بوم برجسته Hermès است. مي توانيد طرح اسب را روي پارچه درجه يک در سراسر کابين ببينيد.

بوگاتي شيرون هرمس اديشن، ساخته اي منحصر به فرد، متعلق به يک ايراني است. ماشيني که خوشبين آن را Journey مي نامد. سفر در سال 2016 آغاز شد.

نشان هرمس روي بدنه و کابين بوگاتي شيرون

در نگاه اول، بوگاتي خوش بينانه مانند يک بوگاتي شيرون سفيد معمولي به نظر مي رسد. طراحي نعل اسبي در نقاط خودرو آن را منحصر به فرد کرده است. اين دستگاه با مردم صحبت مي کند و مي گويد من يک کپي از هرمس هستم.

قسمت هاي پارچه داخلي با طرح اسب هرمس طراحي شده است. علامت يکي بودن اين خودرو و همچنين نام هرمس به خط فرانسوي به زيباترين شکل در قسمت هاي مختلف خودرو از جمله درب ها ديده مي شود.

بر خلاف ساير نسخه هاي Chiron، اسپويلر عقب نيز با طرح اسب هرمس چاپ شده است. اسپويلر عقب کاملاً در فضاي داخلي Chiron Hermes قرار مي گيرد.

بوگاتي شيرون هرمس همچنين با مجموعه اي از چمدان ها و کيف هاي سفارشي هرمس عرضه مي شود. يکي از تاثيرات هنري اين دستگاه توري، جلوپنجره کفي شکل است. ويژگي مشابه تمام محصولات بوگاتي. توري نعل اسبي در طرح بسيار ظريف مينياتوري H ساخته شده است.

https://trello.com/u/mertieburt1

https://www.diigo.com/user/mertieburt1

https://www.blogtalkradio.com/mertieburt1

https://visual.ly/users/mertieburt1/portfolio

https://infogram.com/untitled-chart-1hxj48pdzj05q2v?live

https://slides.com/mertieburt1

https://500px.com/p/mertieburt1?view=photos

https://www.mapleprimes.com/users/MertieBurt1

بازدید : 4
دوشنبه 4 ارديبهشت 1402 زمان : 18:59

با گذر زمان و در صورت عدم رسيدگي به پوست‌، چين و چروک ظاهر مي‌شود. اما در واقع راز داشتن پوست صاف و بدون چين و چروک چيست؟

راز داشتن پوستي شفاف و مبارزه با چين و چروک، دوري کردن از هرچه بيشتر از اشعه‌هاي UV و سيگار کشيدن است. اين ? عامل دلايل اصلي چين و چروک صورت هستند. کم شدن قابليت کشساني پوست و از دست دادن نرمي و رطوبت آن با مرور زمان، اجتناب‌ناپذير است اما با مداومت و دوري کردن از عادت‌هاي مضر، مي‌توانيد مطمئن شويد که روند پيري پوست شما تا حد ممکن آهسته شده‌ است. در اين مطلب به موضوع داشتن پوستي بدون چين و چروک و به طور کلي به زيبايي پوست مي‌پردازيم.

داشتن پوستي بدون چين و چروک

از پوست‌تان در برابر آفتاب محافظت کنيد

تابش نور خورشيد دليل شماره يک چين و چروک پوست است. پس براي جلوگيري از چين و چروک، بايد هر طور شده از پوست در برابر اشعه‌هاي مضر خورشيد محافظت کرد. به هيچ‌وجه نبايد براي مدت طولاني در برابر تابش مستقيم نور خورشيد قرار بگيريم. مخصوصا هنگام ظهر که آفتاب در وسط آسمان قرار گرفته است. اگر رعايت اين مورد هميشه براي شما ممکن نيست و گاهي مجبوريد زماني را زير تابش شديد خورشيد قرار بگيريد، حتما يک لايه مناسب از کرم ضد آفتاب روي پوست‌تان بزنيد. در کمترين ميزان تابش، از SPF 15 استفاده کنيد. اما اگر پوست روشني داريد، کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 يا بالاتر استفاده کنيد. اگر زمان زيادي را زير آفتاب مستقيم مي‌مانيد، حتما هر ?? دقيقه يک‌ بار ضد آفتاب خود را تجديد کنيد.

در غذا خوردن دقت کنيد

رژيم غذايي فاکتور مهمي در مراقبت از پوست است پس بايد مراقب باشيد که چه چيزي مي‌خوريد يا چه‌ چيزهايي را نمي‌خوريد. غذاهاي سرشار از آنتي‌اکسيدان که از شما در برابر خطر راديکال‌هاي آزاد و باکتري‌هاي تخريب‌کننده سلول‌هاي پوست، محافظت مي‌کند، يکي از بهترين راه‌هاي مبارزه با پيري زودرس پوست هستند. رژيم غذايي که داراي گياهان و سبزيجات سرشار از آنتي‌اکسيدان است، از ايجاد خطوط و چين و چروک روي پوست جلوگيري مي‌کند و پيري را عقب مي‌اندازد؛ گذشته از خواص ضد سرطاني آنتي اکسيدان‌ها. خوردن قند و چربي را تا جاي ممکن کاهش دهيد و تلاش کنيد سبزيجات با برگ‌هاي سبز، ميوه‌هاي قرمز مثل انواع توت، ميوه‌هاي استوايي مثل انبه و آناناس و البته ماهي که بهترين منبع Omega-3 است را در طول هفته بخوريد.

آبرساني را اولويت هر روز خود قرار دهيد

شايد در طول روز هر بار که تشنه شويد آب بنوشيد اما به روزهاي پر مشغله فکر کنيد؛ روزهايي که کمتر تشنه مي‌شويد، اگر به اندازه کافي آب ننوشيد، سلول‌هاي پوست هم مانند تمام سلول‌هاي بدن، عملکرد درستي نخواهند داشت. بدون مرطوب‌کننده پوست شما خشک و شکننده مي‌شود. شما بايد روزانه چيزي حدود ? ليوان آب بنوشيد تا پوست‌تان رطوبت کافي داشته باشد و بتواند با چروکيدگي و خشکي مبارزه کند. همچنين از کرم‌هاي آبرسان روزانه و شبانه به طور مرتب استفاده کنيد. در اين باره توضيحات بيشتر را در مجله سلامت و زيبايي ماوراي سلامت دنبال کنيد.

ورزش چين و چروک را دور مي‌کند

همه مي‌‌دانند که ورزش براي سلامتي بدن مفيد است، اما تحقيقات نشان داده است که ورزش براي سلامتي پوست عالي است. فقط مطمئن شويد که بعد از ورزش و عرق کردن صورت‌تان را خوب تميز مي‌کنيد تا از جوش و دانه‌هاي سر سياه پيشگيري کنيد.

هميشه روي خواب شبانه حساب کنيد

با اينکه شما وقتي خواب هستيد فعاليت زيادي نداريد اما پوست شما شديدا در حال فعاليت است. سعي کنيد حتما ? الي ? ساعت در طول شب بخوابيد تا فعاليت بازسازي پوست‌تان بهينه شود و پوست فرصت کافي براي بازسازي داشته باشد. با اين کار وقتي صبح از خواب بيدار مي‌شويد پوستي شفاف و درخشان خواهيد داشت.

رتينول را به عادت‌هاي مراقبت از پوست خود اضافه کنيد

به زبان ساده‌تر رتينول از مشتقات ويتامين A و از خانواده مواد شيميايي است. رتينول و مواد مشابه آن در محصولات تخصصي مراقبت از پوست وجود دارد. دليل محبوبيت محصولات داراي رتينول، مراقبت و پيشگيري از پيري پوست است. با بالا رفتن سن حجم سلول‌هاي پوست کاهش پيدا مي‌کند که باعث کدر شدن و افزايش خطوط و چروک روي صورت مي‌شود. خاصيت اسيدي اين ماده به مرور زمان و مداومت در استفاده باعث کاهش و پيشگري از چين و چروک مي‌شود. پس روي برچسب محصول به دنبال «رتينول» باشيد.

با دنبال کردن اين راهکارها شما مي‌توانيد با پيري پوست مبارزه کنيد و حتي در سن بالا نيز پوست شاداب و جواني داشته باشيد.

https://seekingalpha.com/user/57271970/comments

https://lionofviennasuite.sbnation.com/users/TobiMetz3

https://8tracks.com/tobimetz3

https://weheartit.com/TobiMetz3

https://www.liveinternet.ru/stat/mavarayesalamat.ir/

https://www.viki.com/users/tobimetz3_374/about

https://visual.ly/users/tobimetz3/portfolio

https://justpaste.it/8wy0t

بازدید : 6
شنبه 26 فروردين 1402 زمان : 17:17

با گذر زمان و در صورت عدم رسيدگي به پوست‌، چين و چروک ظاهر مي‌شود. اما در واقع راز داشتن پوست صاف و بدون چين و چروک چيست؟

راز داشتن پوستي شفاف و مبارزه با چين و چروک، دوري کردن از هرچه بيشتر از اشعه‌هاي UV و سيگار کشيدن است. اين ? عامل دلايل اصلي چين و چروک صورت هستند. کم شدن قابليت کشساني پوست و از دست دادن نرمي و رطوبت آن با مرور زمان، اجتناب‌ناپذير است اما با مداومت و دوري کردن از عادت‌هاي مضر، مي‌توانيد مطمئن شويد که روند پيري پوست شما تا حد ممکن آهسته شده‌ است. در اين مطلب به موضوع داشتن پوستي بدون چين و چروک و به طور کلي به زيبايي پوست مي‌پردازيم.

داشتن پوستي بدون چين و چروک

از پوست‌تان در برابر آفتاب محافظت کنيد

تابش نور خورشيد دليل شماره يک چين و چروک پوست است. پس براي جلوگيري از چين و چروک، بايد هر طور شده از پوست در برابر اشعه‌هاي مضر خورشيد محافظت کرد. به هيچ‌وجه نبايد براي مدت طولاني در برابر تابش مستقيم نور خورشيد قرار بگيريم. مخصوصا هنگام ظهر که آفتاب در وسط آسمان قرار گرفته است. اگر رعايت اين مورد هميشه براي شما ممکن نيست و گاهي مجبوريد زماني را زير تابش شديد خورشيد قرار بگيريد، حتما يک لايه مناسب از کرم ضد آفتاب روي پوست‌تان بزنيد. در کمترين ميزان تابش، از SPF 15 استفاده کنيد. اما اگر پوست روشني داريد، کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 يا بالاتر استفاده کنيد. اگر زمان زيادي را زير آفتاب مستقيم مي‌مانيد، حتما هر ?? دقيقه يک‌ بار ضد آفتاب خود را تجديد کنيد.

در غذا خوردن دقت کنيد

رژيم غذايي فاکتور مهمي در مراقبت از پوست است پس بايد مراقب باشيد که چه چيزي مي‌خوريد يا چه‌ چيزهايي را نمي‌خوريد. غذاهاي سرشار از آنتي‌اکسيدان که از شما در برابر خطر راديکال‌هاي آزاد و باکتري‌هاي تخريب‌کننده سلول‌هاي پوست، محافظت مي‌کند، يکي از بهترين راه‌هاي مبارزه با پيري زودرس پوست هستند. رژيم غذايي که داراي گياهان و سبزيجات سرشار از آنتي‌اکسيدان است، از ايجاد خطوط و چين و چروک روي پوست جلوگيري مي‌کند و پيري را عقب مي‌اندازد؛ گذشته از خواص ضد سرطاني آنتي اکسيدان‌ها. خوردن قند و چربي را تا جاي ممکن کاهش دهيد و تلاش کنيد سبزيجات با برگ‌هاي سبز، ميوه‌هاي قرمز مثل انواع توت، ميوه‌هاي استوايي مثل انبه و آناناس و البته ماهي که بهترين منبع Omega-3 است را در طول هفته بخوريد.

آبرساني را اولويت هر روز خود قرار دهيد

شايد در طول روز هر بار که تشنه شويد آب بنوشيد اما به روزهاي پر مشغله فکر کنيد؛ روزهايي که کمتر تشنه مي‌شويد، اگر به اندازه کافي آب ننوشيد، سلول‌هاي پوست هم مانند تمام سلول‌هاي بدن، عملکرد درستي نخواهند داشت. بدون مرطوب‌کننده پوست شما خشک و شکننده مي‌شود. شما بايد روزانه چيزي حدود ? ليوان آب بنوشيد تا پوست‌تان رطوبت کافي داشته باشد و بتواند با چروکيدگي و خشکي مبارزه کند. همچنين از کرم‌هاي آبرسان روزانه و شبانه به طور مرتب استفاده کنيد. در اين باره توضيحات بيشتر را در مجله سلامت و زيبايي ماوراي سلامت دنبال کنيد.

ورزش چين و چروک را دور مي‌کند

همه مي‌‌دانند که ورزش براي سلامتي بدن مفيد است، اما تحقيقات نشان داده است که ورزش براي سلامتي پوست عالي است. فقط مطمئن شويد که بعد از ورزش و عرق کردن صورت‌تان را خوب تميز مي‌کنيد تا از جوش و دانه‌هاي سر سياه پيشگيري کنيد.

هميشه روي خواب شبانه حساب کنيد

با اينکه شما وقتي خواب هستيد فعاليت زيادي نداريد اما پوست شما شديدا در حال فعاليت است. سعي کنيد حتما ? الي ? ساعت در طول شب بخوابيد تا فعاليت بازسازي پوست‌تان بهينه شود و پوست فرصت کافي براي بازسازي داشته باشد. با اين کار وقتي صبح از خواب بيدار مي‌شويد پوستي شفاف و درخشان خواهيد داشت.

رتينول را به عادت‌هاي مراقبت از پوست خود اضافه کنيد

به زبان ساده‌تر رتينول از مشتقات ويتامين A و از خانواده مواد شيميايي است. رتينول و مواد مشابه آن در محصولات تخصصي مراقبت از پوست وجود دارد. دليل محبوبيت محصولات داراي رتينول، مراقبت و پيشگيري از پيري پوست است. با بالا رفتن سن حجم سلول‌هاي پوست کاهش پيدا مي‌کند که باعث کدر شدن و افزايش خطوط و چروک روي صورت مي‌شود. خاصيت اسيدي اين ماده به مرور زمان و مداومت در استفاده باعث کاهش و پيشگري از چين و چروک مي‌شود. پس روي برچسب محصول به دنبال «رتينول» باشيد.

با دنبال کردن اين راهکارها شما مي‌توانيد با پيري پوست مبارزه کنيد و حتي در سن بالا نيز پوست شاداب و جواني داشته باشيد.

https://seekingalpha.com/user/57271970/comments

https://lionofviennasuite.sbnation.com/users/TobiMetz3

https://8tracks.com/tobimetz3

https://weheartit.com/TobiMetz3

https://www.liveinternet.ru/stat/mavarayesalamat.ir/

https://www.viki.com/users/tobimetz3_374/about

https://visual.ly/users/tobimetz3/portfolio

https://justpaste.it/8wy0t

بازدید : 5
شنبه 26 فروردين 1402 زمان : 9:08

بهترين وکيل پايه يک دادگستري در تهران

يک وکيل پايه يک دادگستري براي اينکه اعتبار کافي داشته باشد و بتواند به خوبي پرونده حقوقي شما را پيگيري کند، بايد ويژگي‌هاي خاصي داشته باشد. در واقع ويژگي‌هاي وکيل است که مي‌تواند به حل مشکل شما کمک کند. برخي از ويژگي‌هاي بهترين وکيل پايه يک دادگستري شامل: نظم و انضباط در امور جاري، آراستگي ظاهري و کاريزمايي که از يک وکيل پايه يک انتظار مي‌رود. شجاعت و اقتدار کافي براي رسيدگي به پرونده‌هاي قضايي حساس يک وکيل خوب هميشه از آزادي، آبرو، مال و جان موکل خود دفاع مي‌کند و سعي در احقاق حق او دارد. رعايت ادب و حسن رفتار و گفتار در برابر مراجع قضايي و موکل تسلط کامل بر تمام قوانين و جديدترين لوايح و مصوبات فن باين قوي، استدلال و هوش بالا براي قانع کردن تمام افراد مربوط به دعوا

مفهوم بطلان و انحلال قرارداد و تفاوت آنها:

بهترين وکيل پايه يک دادگستري در تهران ، مي تواند در حوزه هاي مختلف حقوقي و ملکي ، کيفري ابقه فعاليت داشته باشد و از آنجائيکه در تهران با تعداد و تنوع زياد پرونده هاي مختلف قضائي رو به رو هستيم ، يک وکيل در تهران مي تواند به وکيل باتجربه اي تبديل شود که در کنار داشتن علم حقوقي ، با اطلاع از رويه قضائي دادگاه هاي تهران نيز بهتر بتواند به دفاع از حقوق موکلين خود بپردازد .

در تهران وکلاي زيادي مشغول فعاليت در زمينه‌هاي حقوقي مختلف هستند و تشخيص بهترين آنها تا حد زيادي با استفاده از راه‌حل‌هايي که ذکر کرديم ممکن است. يکي از بهترين راه‌حل‌ها براي انتخاب بهترين وکيل پايه يک دادگستري تهران مراجعه به موسسات حقوقي است. اين موسسات در هر مورد چندين گزينه به شما پيشنهاد مي‌کنند و انتخاب وکيل را با توجه به هزينه مورد نظر شما معرفي مي‌کنند. موسسه حقوقي ميعاد عدالت يکي از معتبر‌ترين موسسات حقوقي در ايران است که با بهترين وکلاي تهران همکاري مي‌کند. اين موسسه با موفقيت بيش از 80 درصدي در پرونده‌هاي خود اعتبار بالايي دارد و رضايت موکلان را تا بيشترين حد خود کسب کرده است.

بازدید : 7
چهارشنبه 23 فروردين 1402 زمان : 12:43

بهترين دانشگاههاي ترکيه براي پزشکي

b4_5gyi.jpg

بهترين دانشگاههاي پزشکي ترکيه

بهترين دانشگاههاي پزشکي ترکيه

حرفه پزشکي در دنيا و نيز در ترکيه يکي از معتبرترين شغل هاست. قبولي و تحصيل در ترکيه در رشته ي پزشکي که روياي بسياري از دانشجويان است، کاري دشوار است. دانشجوياني که قصد تحصيل پزشکي در ترکيه را دارند، بايد بتوانند در آزمون هاي ورودي دانشگاه ها نمرات بالايي را کسب کنند. رشته پزشکي علاوه بر دانشگاه هاي دولتي در بعضي از دانشگاه هاي خصوصي نيز موجود است اما پذيرش در اين دانشگاه ها نيز نيازمند کسب نمرات بالا مي باشد.
دانشجوياني که واجد شرايط براي تحصيل در رشته پزشکي باشند، پس از يک دوره تحصيلي شش ساله عنوان پزشک عمومي را دريافت مي کنند. در اين مقاله از سايت پروان آکادمي قصد داريم به اين موضوع و معرفي بهترين دانشگاه هاي پزشکي ترکيه بپردازيم. لطفا تا انتها با ما همراه باشيد.

دانشگاه هاي معتبر پزشکي در ترکيه

 • دانشگاه حاجت تپه

دانشگاه حاجت تپه دانشگاهي دولتي است که در شهر آنکارا واقع شده و از نظر عملکرد تحصيلي، رتبه برتر دانشگاهي را در ترکيه به خود اختصاص داده است. اين دانشگاه با استانداردهاي بين المللي بالا در بين دانشگاه هاي جهاني ترکيه در رتبه چهارم قرار دارد. به همين ترتيب، دانشکده پزشکي آن در پارامترهاي US News براي پزشکي باليني امتياز بالايي داشه و نيز رتبه 5 را در همکاري بين المللي پزشکي باليني دارد.

 • دانشگاه استانبول

دانشگاه استانبول از برترين دانشگاه هاي پزشکي ترکيه، يک موسسه دولتي برجسته و قديمي ترين و باسابقه ترين دانشگاه ترکيه مي باشد که در استانبول مستقر است. دانشکده پزشکي دانشگاه استانبول در سال ???? تاسيس شده است. اين دانشگاه، بر اساس شاخص هاي US News در زمينه همکاري هاي بين المللي پزشکي جراحي در رتبه 7 قرار دارد.

بهترين دانشگاههاي پزشکي ترکيه

 • دانشگاه آنکارا

دانشکده پزشکي دانشگاه آنکارا در سال ???? تاسيس شد و به عنوان اولين دانشکده پزشکي ترکيه مشهور است. در دانشگاه آنکارا رشته پزشکي به هر دو زبان ترکي و انگليسي ارائه مي شود. دانشگاه آنکارا همچنين چندين برنامه بين المللي از جمله برنامه هاي اراسموس و مولانا را براي دانشجويان پزشکي خود ارائه مي دهد.

 • دانشگاه اژه

دانشکده پزشکي دانشگاه اژه در ترکيه با بيش از نيم قرن سابقه، يکي از قديمي ترين و برترين دانشگاه هاي پزشکي ترکيه است. هدف آن آموزش محققان و مولداني است که نسبت به واقعيت هاي کشور و جهان حساس هستند. اين دانشگاه دولتي در شهر ازمير واقع شده است.
رشته هاي پزشکي اين دانشگاه در سه بخش علوم پزشکي پايه، علوم پزشکي باليني و علوم پزشکي جراحي دسته بندي مي شوند. پزشکي باليني آن يکي از بهترين هاي منطقه محسوب مي شود. در حال حاضر، دانشگاه اژه به عنوان يکي از بهترين دانشگاه هاي جهاني در آسيا مورد توجه قرار گرفته است. بر اساس US News، اين کشور در بين موسسات مختلف ترکيه رتبه 16 را دارد.

 • دانشگاه مارمارا

دانشگاه مارمارا با سابقه اي طولاني، با حدود ???? هيئت علمي و بيش از ?? هزار دانشجو از موسسات عالي برجسته ايست که در شهر استانبول قرار گرفته است. رشته پزشکي در اين دانشگاه به دو زبان انگليسي و ترکي ارائه مي شود. اين دانشکده همچنين به دليل تحقيقات پزشکي باليني با رتبه ?? در منطقه، شناخته شده است. شما عزيزان جهت دريافت پکيج آموزش زبان ترکي مي توانيد وارد سايت پروان آکادمي شويد.

 • دانشگاه دوکوز ايلول

دانشگاه دوکوز ايلول يک موسسه نسبتاً تازه تاسيس است که تاريخ تاسيس آن به سال ???? برمي گردد. اين دانشگاه مستقر در ازمير با ?? دانشکده خود از جمله دانشکده پزشکي، معروف است. دانشکده پزشکي به همراه ساير دانشکده هاي علوم پزشکي در پرديس ?nciralt? مستقر است. فارغ از پرورش دانش آموختگان برجسته، اين دانشکده اولين دانشکده اي بود که در سال 1997 از روش يادگيري مبتني بر مسئله استفاده کرد.

بهترين دانشگاههاي پزشکي ترکيه

سخن نهايي درباره بهترين دانشگاه هاي پزشکي ترکيه

پزشکي در ترکيه در سطح بين المللي بسيار مورد توجه است. بسياري از دانشگاه هاي ترکيه داراي رتبه بالايي در سطح بين المللي هستند و شهرت جهاني دارند.بيشتر دانشگاههاي ترکيه به زبانهايي غير از زبان ترکي مانند انگليسي تدريس مي کنند و روش تدريس آنها مانند دانشگاههاي آمريکا و اروپا است، بنابراين بسياري از دانشجويان خارجي اين کشور را براي تحصيل انتخاب مي کنند.
شما عزيزان جهت کسب اطلاعات بيشتر در رابطه با مهاجرت و تحصيل رشته پزشکي در ترکيه و همچنين تهيه پکيج هاي آموزش زبان ترکي مي توانيد وارد سايت پروان آکادمي شده و از خدمات اين مرکز بهره مند گرديد.

بازدید : 7
دوشنبه 7 فروردين 1402 زمان : 19:54

طراحی سایت

طراحی سایت، فرآیندی است که برای ایجاد یک وب‌سایت به‌کار می‌رود. این فرآیند شامل طراحی و توسعه صفحات وب، انتخاب قالب، برنامه‌نویسی و ارائه محتوا است. هدف طراحی سایت، ایجاد یک وب‌سایت قابل استفاده، جذاب و کاربرپسند است.

در ابتدا برای طراحی سایت، باید هدف و نوع سایت مشخص شود. به عنوان مثال، یک سایت شرکتی، یک سایت فروشگاهی، یک وبلاگ یا یک سایت شخصی. برای هر نوع سایت، نیازهای مختلفی وجود دارد و باید بر اساس آن‌ها طراحی شود.

طراحی قالب سایت، یکی از مهمترین بخش‌های طراحی سایت است. قالب باید جذاب، قابل استفاده و کاربرپسند باشد. برای این منظور، انتخاب قالب مناسب بسیار مهم است. برخی از قالب‌ها رایگان هستند و برخی دیگر به صورت پولی عرضه می‌شوند.

برنامه‌نویسی سایت، بخش دیگری از طراحی سایت است که برای توسعه و ایجاد صفحات وب استفاده می‌شود. این بخش شامل زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی مانند HTML، CSS، JavaScript و PHP است. برای تولید کد بهینه و قابل استفاده، از استانداردهای برنامه‌نویسی و تکنیک‌های بهینه‌سازی استفاده می‌شود.

ارائه محتوا، بخش دیگری از طراحی سایت است که باید به دقت انجام شود. محتوای سایت باید جذاب و قابل استفاده باشد. همچنین، باید بهینه‌سازی شده و به روزرسانی منظم داشته باشد.

در نهایت، پس از ایجاد سایت، باید به بهینه سازی سایت پرداخته شود. بهینه‌سازی سایت شامل افزایش سرعت بارگیری صفحات وب، بهبود موتورهای جستجو و بهینه‌سازی تجربه کاربری است. این موارد بسیار مهم هستند و می‌توانند تأثیر زیادی بر روی موفقیت سایت داشته باشند.

به طور کلی، طراحی سایت یک فرآیند پیچیده و چندگانه است که برای رسیدن به نتیجه‌ای بهتر، نیازمند برنامه‌ریزی، تجربه و دانش فنی می‌باشد. برای طراحی سایتی که موفقیت بیشتری داشته باشد، باید به همه جنبه‌های آن توجه شود و نیازمند ارتباط صحیح و مستمر با کاربران سایت و همچنین توسعه‌دهندگان و طراحان وب باشد. در نتیجه، یک سایت کامل و موفق، نیازمند طراحی، بهینه‌سازی و به‌روزرسانی منظم می‌باشد.

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت یکی از مهمترین عوامل موفقیت در فضای آنلاین است. اگر شما در اصفهان هستید و می‌خواهید یک سایت حرفه‌ای و جذاب داشته باشید، باید با مواردی مانند طرح‌بندی مناسب، قابلیت پاسخگویی به اندازه کافی، سرعت بارگیری صفحات، بهینه‌سازی موتورهای جستجو و بالا بودن تجربه کاربری آشنا شوید.

در طراحی سایت در اصفهان، باید با شناسایی مخاطبان و خدمات/محصولاتی که شرکت شما ارائه می‌دهد، شروع کرد. برای این کار، باید با مشتریان و مدیریت شرکت صحبت کرد و درکی کامل از نیازهای آنها داشت.

سپس، با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن و استانداردهای طراحی وب، باید طراحی سایت را آغاز کرد. در این مرحله، باید طرح‌بندی و رنگ‌بندی مناسبی را برای سایت انتخاب کرد و قابلیت پاسخگویی را برای انواع دستگاه‌های مختلف فراهم کرد.

در نهایت، با بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو و بهبود تجربه کاربری، می‌توانید سایت خود را به یک سایت موفق و بازدیدکننده‌دار تبدیل کنید. برای طراحی سایت در اصفهان، بهتر است با توسعه‌دهندگان و طراحان وب حرفه‌ای و با تجربه همکاری کنید.

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه یکی از مهمترین عوامل در ایجاد حضور آنلاین صنعت بیمه است. سایت بیمه باید اطلاعات کامل و دقیقی در مورد خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای ارائه دهد و باید برای مشتریان قابل دسترسی و کاربر پسند باشد.

در طراحی سایت بیمه، باید با توجه به نیازهای مشتریان، طرح‌بندی مناسبی را برای سایت انتخاب کرد. همچنین، سایت باید به دور از پیچیدگی‌ها باشد و در اولویت، ارائه اطلاعات دقیق و قابل فهم برای مشتریان باشد.

با توجه به رقابت بین شرکت‌های بیمه، بهینه‌سازی سایت بیمه برای موتورهای جستجو و بهبود تجربه کاربری، بسیار مهم است. باید قابلیت جستجوی سریع و دقیق را برای مشتریان فراهم کرد و اطلاعاتی مانند شرایط بیمه، قیمت‌ها و پوشش‌ها را به شکل واضح و آسان در دسترس مشتریان قرار داد.

همچنین، سایت بیمه باید دارای امنیت بالایی باشد تا اطلاعات شخصی مشتریان در معرض خطر قرار نگیرد. در نتیجه، برای طراحی سایت بیمه، بهتر است با توسعه‌دهندگان و طراحان وب حرفه‌ای و با تجربه همکاری کنید تا بتوانید سایتی کامل و موفق را برای خدمات بیمه‌ای خود ایجاد کنید.

طراحی سایت آرایشگاه

طراحی سایت آرایشگاه یکی از راه‌های ارتباط با مشتریان و جذب مشتریان جدید است. سایت آرایشگاه باید به شکلی زیبا و جذاب طراحی شود که مشتریان جذب شوند و به آسانی از خدمات آرایشگر استفاده کنند.

در طراحی سایت آرایشگاه، باید به نیازهای مشتریان توجه شود و خدمات آرایشگاه به شکل واضحی به نمایش گذاشته شوند. همچنین، باید قابلیت رزرو آنلاین و دسترسی به جزئیات خدمات و قیمت‌ها برای مشتریان فراهم شود.

سایت آرایشگاه باید دارای طرحی حرفه‌ای باشد و در عین حال به رنگ‌هایی مناسب و جذاب روی بیاید. همچنین، سایت باید دارای طراحی ریسپانسیو باشد تا در هر دستگاهی، از جمله تلفن همراه، به خوبی قابل دسترسی باشد.

سایت آرایشگاه باید دارای بخش نظرات مشتریان باشد تا مشتریان بتوانند تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و اعتماد به خدمات آرایشگر را افزایش دهند.

در نهایت، باید به امنیت سایت نیز توجه شود تا اطلاعات شخصی مشتریان محافظت شود. بنابراین، برای طراحی سایت آرایشگاه، بهتر است با توسعه‌دهندگان و طراحان وب حرفه‌ای همکاری کنید تا بهترین نتیجه را برای خدمات آرایشگری خود به دست آورید.

بازدید : 20
دوشنبه 29 اسفند 1401 زمان : 22:29

The shoeless Caterpillar! Kids story

It was early Saturday morning and king caterpillar and his wife, queen caterpillar, were sleep in their bed when their son, prince caterpillar, ran into the their room and shouted:

Wake up mom! Wake up dad!

King and queen were so scared and shocked!

What happened son? Did somebody hurt you? Asked king caterpillar.

OMG! Has anything been stolen from the castle? Queen caterpillar cried.

Prince caterpillar cried louder and said:

NOOOooOoO!

So tell us what happened?!

My shoes! My shoes are tight! I can’t wear them anymore! Prince cried!

But I just bought you a new set of shoes yesterday! Queen caterpillar was surprised!

I don’t know! My new shoes don’t fit!

King and queen caterpillar looked at each other! They realized what was happening! Their lovely prince was growing up!

Don’t worry sun! You are just growing up! I will tell the ladybug the shoemaker to make you a new set of shoes! She is a very good shoe maker. King caterpillar smiled.

But dad! I have a thousand feet! This is gonna take too long! I’m gonna be shoeless caterpillar foe a long time! How can I play with bare feet? People gonna mock me!

His father said:

Don’t worry son! I will take care of this! you just go and get ready foe breakfast.

Then he started to write a letter for ladybug, who the best shoe maker he knew!

Dear ladybug!
I need you to call a thousand friends of yours and bring them to the castle! I need them too be very talented at making shoes, just like yourself! I’ll be waiting for you!
King caterpillar.

A few ours later, a thousand ladybugs were in the castle. king caterpillar said:

Remember you only have one day to finish all of prince’s shoes! So start as soon as possible!

next morning, king and queen caterpillar went to prince’s room and woke him up.

Son! You have to see this. come with us! his mother said kindly.

When prince walked into the garden, he couldn’t believe his eyes! There were a thousands shoes arranged on the ground! Prince was so happy. He jumped and hugged his mother and father. Now he could play with his friends again.

Source:

 1. The shoeless Caterpillar! Kids story
 2. MOONZIA

The king caterpillar laughed and whispered in ladybug’s ear:

Please be available! I suppose he is gonna grow up for a long time! We may have need new sets of shoes every week!

And then they giggled together!

https://www.dailystrength.org/journals/timmy-the-king-of-jungle-stories-for-kids

https://gab.com/desip36881/posts/109974674357922471

https://twitter.com/ahmedal03612913/status/1632613468938305537

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7Wd_O2ZuN7ZgXCUQV8R6djkzIWTJ2zRE_huGBPrn0y5SCOg/viewform

https://www.crypto-city.com/profile-17683/?link-id=23008

https://www.pinterest.com/pin/915567799225155908

https://demo.themesgrove.com/themes/tutorque/forum/activity/p/298993/

https://www.acityexplored.com/activity/p/471112/

https://sociallawy.com/story3647026/turtles-trip

http://caitlintrafton.nmdprojects.net/portfolio/activity/p/359231/

https://www.deshraag.org/activity/p/695512/

https://dailygram.com/profile-55910/?link-id=461103

https://lessontoday.com/activity/p/2910070/

https://www.victoriaeducation.co.uk/activity/p/1996153/

بازدید : 10
جمعه 12 اسفند 1401 زمان : 7:24

ياد گرفتن موسيقي يکي از بهترين راه هاييست که نه تنها شما را سرگرم مي کند بلکه تاثير زيادي هم روي آرامش ذهني تان دارد. فرقي نمي کند علاقمند به يادگيري تئوري موسيقي هستيد يا دلتان مي خواهد نواختن يک ساز را ياد بگيريد؛ بهرحال يادگيري موسيقي از چيزي که فکرش را مي کنيد راحت تر است! تنها کاري که بايد انجام بدهيد اين است که هر روز کمي تمرين هاي پيچيده انجام بدهيد تا اينکه بالاخره روي چيزي که مي خواهيد تسلط کامل پيدا کنيد و شما هم موسيقي را ياد بگيريد.

بخش اول: آشنايي با مباني موسيقي

1- الفباي موسيقي را ياد بگيريد. الفباي موسيقي فقط از 7 حرف (A ، B ، C ، D ، E ، F و G) تشکيل شده؛ اما همين 7 حرف زبان اصلي مورد استفاده موسيقي دانان براي نوشتن و بيان کردن نت هاي موسيقي را به وجود مي آورند. علاوه بر اين هفت نت، پنج نت ديگر هم وجود دارد که نت هاي ديز (Sharp) و بِمُل (flat) هستند. از نت هاي ديز نت هايي هستند که يک گام بالاتر از نت هاي معمولي اند ولي نت هاي بِمُل يک گام پايين تر از بقيه نت ها خوانده مي شوند.

 • به عنوان مثال نت ديز A نسبت به نت معمولي A کمي بالاتر است.
 • اين نت ها روي همه سازها هميشه به ترتيب حروف الفبا از A به G قرار مي گيرند. وقتي از نت G عبور مي کنيد نت بعدي فقط يک A خواهد بود و بعد از آن کل دستور دوباره تکرار مي شود.
 • اگر پيانو مي نوازيد مي توانيد اين الفبا را روي کليدهاي پيانو دنبال کنيد؛ مثلا جايي که نت C نواخته مي شود را حفظ کنيد. به اين ترتيب مي دانيد که C ديز، C بِمُل و نت هاي B ، D ، A ، E و F مقابل کليد نت C قرار دارند.

2- با عناصر اصلي خواندن صفحه نت يا پارتيتور آشنا شويد. صفحه نت يا پارتيتور صفحه ايست که روي آن مجموعه اي از خطوط افقي و موازي به نام خطوط حامل نقش بسته است. ساير علائم و خطوط کوچک رو يا اطراف خطوط حامل هم مواردي که نت ها در آن بايد زده شوند و اينکه هر نت تا چه مدت بايد نواخته شود و موسيقي در چه ريتمي بايد اجرا شود را نشان مي دهند.

مشاهده ادامه مطلب :

https://studiopress.community/users/ahomusic/

بازدید : 9
پنجشنبه 4 اسفند 1401 زمان : 10:19

سلول‌ها در مهندسي بافت

سلول ها در مهندسي بافت مهندسي بافت به سه جزء اصلي براي بازسازي بافت نياز دارد: داربست ها، سلول ها و فاکتورهاي رشد. براي بازسازي بافت در يک محيط سه بعدي (داربست) از سلول هايي که قابليت رشد و تمايز دارند براي ايجاد بافت مورد نظر استفاده مي شود.

استفاده از سلول ها در مهندسي بافت

از سوي ديگر در ساختار بدن انسان سلول هايي وجود دارند که وظيفه بازسازي بدن را انجام مي دهند که با توجه به نيازهاي فراوان مهندسي ويژه به سلول هاي خاص و مناسب، براي ساخت بانک ها ضروري به نظر مي رسد. .بنابراين سلول هاي بنيادي در مرکز انتظارات قرار دارند و مي توانند به عنوان روشي اميدوارکننده براي آينده پزشکي بازساختي در نظر گرفته شوند.از طرفي در مرحله بعد فاکتورهاي رشد سلولي مولکول هاي زيست فعالي را ايجاد مي کنند که در اطراف سلول ها قرار مي گيرند.پس از رشد مناسب سلولي در فضاي متخلخل داربست، اين مجموعه کامل در محيط آزمايشگاهي به بدن موجود زنده منتقل مي شود.

آموزش سلول ها در مهندسي بافت

هدف از آموزش مهندسي بافت ارائه عوامل موثري است که شامل سه عامل اصلي مهندسي بافت، برهمکنش بين پروتئين ها و سطح زيست مواد و کاربردهاي مهندسي بافت در اندام هاي خاصي مانند بافت استخوان، غضروف و پوست مي باشد.

آموزش سلولي در مهندسي بافت نوعي دانش است که از علوم مهندسي و زيست شناسي براي ايجاد يک جايگزين بيولوژيکي براي بازسازي بافت هاي زنده يا بهبود عملکرد آنها استفاده مي کند.

با اين علم مي توان راه حل هاي دائمي براي ميليون ها نفر از افراد مبتلا به نقص عضو يا بافت پيدا کرد.

بنابراين درمان آسيب بافتي با استفاده از بافت يا بافت هاي غيرخودي فرد که جزو روش هاي معمول محسوب مي شود، شامل مشکلاتي است که مي تواند دسترسي را محدود کند، آلودگي بافت قبل از پيوند، بسياري از عفونت ها و تحريک سيستم ايمني بدن، توجه به اين نکته .

منبع : شرکت فناوري بن ياخته

https://visual.ly/users/tamikahayes2/portfolio

http://www.wikidot.com/user:info/tamikahayes2

https://speakerdeck.com/tamikahayes2

https://infogram.com/untitled-chart-1hzj4o3q373no4p?live

https://slides.com/tamikahayes2

https://500px.com/p/tamikahayes2?view=photos

https://logopond.com/TamikaHayes2/profile/566546/?filter=&page=

https://qiita.com/TamikaHayes2

https://8tracks.com/tamikahayes2

https://www.authorstream.com/TamikaHayes2/

https://audiomack.com/tamikahayes2

https://us.community.sony.com/s/profile/0054O00000ACwIX?language=en_US

https://list.ly/tamikahayes2/lists

بازدید : 12
يکشنبه 16 بهمن 1401 زمان : 21:24

مخروطي (کله قندي) ترافيکي چيست و چه کاربردي دارد؟

کله قندي ترافيکي

به نقل و گزارش از فروشگاه ايمني ها؛ کله قندي ترافيکي داراي طراحي مخروطي شکل بوده و از جنس پلاستيک ساخته شده است. اين استوانه ترافيکي با سطحي پهن‌تر نسبت به راس خود به راحتي در مکان‌هاي مختلف، اعم از صاف و شيب‌دار نصب مي‌گردد و استفاده از آن بسيار راحت است. کله قندي ترافيکي به دليل ارزان و مقرون به صرفه بودن، پر فروش‌ترين استوانه ترافيکي در ساليان اخير بوده است. تنوع محصولات: https://imeniha.com/product-category/traffic-equipment/road-safety-equipment/

خريد انواع کله قندي ترافيکي

با توجه به مواد لاستيکي و پليمري به کار رفته در بافت اصلي استوانه ترافيکي، قابليت ضربه پذيري تا 20000 مرتبه را نيز دارد. اين تجهيزات ترافيکي بسيار در مقابل نوسانات دما مقاوم بوده و جابجايي و حمل بسيار راحتي دارند.

ويژگي‌هاي کله قندي ترافيکي

استوانه ترافيکي مخروطي شکل و يا همان کله قندي بسيار مشهور و نام آشنا، با طرح و رنگ و قابليت‌هاي متنوع در اندازه‌هاي متفاوت ساخته مي‌شود.

اولين و شايد مهمترين ويژگي کله قندي ترافيکي، استفاده از دو رنگ (اصولا زرد و قرمز) براي قابليت تشخيص از فاصله دور است. اين استوانه دراندازه‌هاي مختلفي ساخته مي‌شود و عمومي‌ترين طول‌هاي استفاده شده براي توليد آن‌ها، 25، 45، 55، 65، 75 و 100 سانتي‌متر است.

کله قندي ترافيکي را در جنس‌هاي ارتجاعي و پلاستيکي مي‌سازند تا در صورت برخورد اجسام سخت، نه جسم مذکور و نه استوانه ترافيکي مخروطي شکل آسيب نبينند. عموما استوانه ترافيکي را از جنس پي وي سي (pvc) و يا ژله‌اي توليد مي‌کنند و همين امر نيز صفت ارتجاعي بودن و انعطاف پذير بودن آن‌ها را باعث شده است. در ساليان اخير انواع استوانه‌هاي ترافيکي مخروطي با قابليت تشخيص در شب نيز توليد شده است که از آن‌ها با عنوان استوانه ترافيکي شبرنگ نيز ياد مي‌شود.

انواع کله قندي ترافيکي

کله قندي ترافيکي و يا استوانه ترافيکي مخروطي را در يک دسته‌بندي کلي مي‌توان شامل انواع ذيل دانست.

کله قندي ترافيکي کف لاستيکي 75 سانتي‌متر: اين مانع ترافيکي استانداردترين اندازه ممکن را از حيث تجهيزات ترافيکي در سطح جهان دارد.

کله قندي ترافيکي کف لاستيکي 1 متري: اين استوانه با قابليت ضربه‌پذيري بسيار بالايي ساخته شده است و با توجه به طول يک متري خود، مقاومت بسيار بالايي دارد.

کله قندي ترافيکي ژله‌اي: اين استوانه ترافيکي به صورتي ساخته شده است که کمترين آسيب ممکن را در صورت برخورد به وسيله مورد نظر وارد ميکند و همچنين به علت قابليت ارتجاعي بسيار زياد خود نيز در مقابل آسيب هاي وارده بسيار مقاوم هستند.

کله قندي ترافيکي تاشو: مهمترين خصوصيت اين استوانه ترافيکي، قابليت تا شدن، حمل آسان و کاهش هزينه‌هاي مربوط به عرضه آن‌هاست.

کاربرد کله قندي ترافيکي

اين محصول از جمله تجهيزات راه ايمني ها پرکاربرد بوده و در بسياري از معابر و مکان هاي عمومي و خصوصي نصب مي گردد. در ادامه عمومي‌ترين کاربردهاي کله قندي ترافيکي را به اختصار شرح مي‌دهيم.

جهت استفاده در انواع مسيرهاي ورودي و خروجي و چند راه‌هاي متصل به يکديگر

جهت استفاده در انواع مسيرهاي مربوط به ورودي و خروجي بيمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و ديگر مکان‌هاي عمومي

جهت استفاده در پارکينگ‌هاي عمومي طبقاتي

جهت استفاده در انواع پارکينگ‌هاي مربوط به ساختمان‌هاي مسکوني با واحدهاي متعدد

جهت استفاده در مقابل ورودي پارکينگ‌ها با هدف جلوگيري از پارک ديگر خودروها

جهت استفاده در مسيرهاي در دست تعمير

نصب کله قندي ترافيکي

نصب اين استوانه بسيار راحت بوده و اصولا به صورت دسته‌اي در مکان مشخصي گذاشته شده و احتياج به وسيله خاصي براي نصب ندارند. با اين حال در برخي از مکان‌ها براي جلوگيري از به سرقت رفتن و يا عدم امکان جابجايي توسط اشخاص مختلف، آن ها را با زنجيرهاي خاصي به يکديگر متصل مي کنند و مانع حرکت و جابجايي آن‌ها مي‌گردند.

خريد کله قندي ترافيکي

در صورت تمايل به خريد انواع استوانه و کله قندي ترافيکي مي توانيد به سايت ايمني ها مراجعه نماييد. www.imeniha.com

بازدید : 12
سه شنبه 4 بهمن 1401 زمان : 22:49

چطور مهندس عمران شويم؟

چطور مهندس عمران شويم؟

به عنوان يکي از پر اهميت رشته‌هاي مهندسي، مهندس عمران يا civil engineer مسئول حفظ زيرساخت‌هاي جامعه را بر عهده دارد. مهندسان عمران از ساخت، بهره برداري و نگهداري ايمنِ سازه‌ها مانند جاده‌ها، پل‌ها، ساختمان‌ها و سدها اطمينان حاصل مي‌کنند. با توجه به اهميت وظايف آنها، مهندسان عمران داراي شرايط خاص آموزشي و مهارتي هستند. در اين مقاله به طور مفصل درباره اين توضيح خواهيم داد که چگونه مهندس عمران شويم، چه مدارک و گواهي‌هاي براي کار در اين رشته مورد نياز است. پس همراه پورتال جامع مهندسين ايران باشيد.

مهندس عمران کيست؟

مهندس عمران ساخت و ساز پروژه‌هاي عمومي مانند جاده‌ها، پل‌ها، سدها، تونل‌ها، ساختمان‌ها، فرودگاه‌ها، سيستم‌هاي آب و فاضلاب و ساير پروژه‌هاي بزرگ زيربنايي را طراحي و نظارت مي‌کند.

ساختمان‌ها و پل‌ها اغلب اولين سازه‌هايي هستند که به ذهن هر فرد در مورد مهندسان عمران خطور مي‌کند، زيرا اينها برجسته‌ترين ساخته‌هاي مهندسان عمران هستند. اما مهندسان عمران، همچنين مسئول کارها و عمليات‌هايي هستند که کمتر توسط افراد ديده مي‌شوند. هر وقت شير آب را باز مي‌کنيم، حتي به ذهن ما خطور نمي‌کند که اين سيستم لوله کشي ممکن است کار مهندسان عمران باشد؛ در بسياري از موارد طراحي سيستم‌هايي که آب را از منابع اصلي، که گاهي صدها کيلومتر دورتر از ما هستند و از آنجا به شهرها منتقل مي‌شوند را، اين افراد انجام مي‌دهند.

نقش تحصيلات در شغل مهندسي عمران

براي تبديل شدن به مهندس عمران علاوه بر تجربه‌ي کار به تحصيلات دانشگاهي نيز نياز داريد. مدرک کارشناسي عمران يا رشته‌هاي مرتبط با عمران، پل ورود به اين شغل است. اما در ادامه مي‌توانيد با سازه‌ها و زيرسازه‌هايي که يک مهندس عمران مي‌تواند طراحي، مرمت و نگهداري کند، آشنا شده و وارد تخصص‌هاي مورد علاقه تان شويد.

بهترين روش براي ورود به اين شغل کارآموزي پس از دوره ليسانس يا در طول مدت تحصيل‌تان است. به اين ترتيب وارد بازار کار شده و در مسير يادگيري قرار خواهيد گرفت و پس از مدتي به يک مهندس عمران حرفه‌اي تبديل خواهيد شد! در آن موقع اگر ديديد که به تحصيلات در مقاطع بالاتر نياز داريد، مي‌توانيد در آزمون کارشناسي ارشد شرکت کنيد.

d4_4lyc.png

انواع گرايش‌هاي رشته مهندسي عمران:

https://cutt.ly/69qxcky

https://is.gd/AHHI5K

 • حمل و نقل
 • سازه
 • مهندسي و مديريت ساخت
 • زلزله
 • پدافند غيرعامل
 • محيط زيست
 • مهندسي خطوط راه‌آهن
 • راه و ترابري
 • و …

مهندسان عمران همچنين بايد حداقل به يکي از نرم‌افزارهايETABS، Auto Cad، Matlab، Staad Pro، Plaxis Professional، SAFE، Revit ومسلط باشند.

محل کار مهندس عمران چگونه است؟

بيشتر کارهايي که مهندسان عمران انجام مي‌دهند مستلزم طراحي و محاسبات دقيق در محيط اداري است. اين بدان معنا نيست که اين مهندسان وارد ميدان نمي‌شوند.

آنها براي نظارت بر عمليات، نظارت بر تيم‌هاي خود، انجام کارهاي نقشه برداري و تجزيه و تحليل کامل پروژه‌ها، حل مشکلات در محل کار و همکاري با ساير متخصصان درگير در پروژه‌هاي خود، مدام در حال رفت و آمد به محل کارگاه‌هاي ساختماني هستند.

در هنگام مديريت پروژه‌ها، مهندسان عمران ممکن است هنگام جابجايي از مکاني به محل ديگر، بيشتر از ماشين خود يا کاميون استفاده کنند. گاهي اوقات، آنها براي کار در پروژه‌هاي بزرگ مهندسي در کشورهاي ديگر، به خارج از کشور سفر مي‌کنند. کار آنها معمولاً تمام وقت است و حدود يک سوم آنها بيش از چهل ساعت در هفته کار مي‌کنند.

در زير ليستي از رايج‌ترين صنايعي که مهندسان عمران در آنها به کار گرفته مي‌شوند، آورده شده است.

 • استخراج و حفاري
 • ساخت و ساز مسکوني
 • ساخت و ساز تجاري
 • برنامه ريزي شهري
 • زيرساخت آب و گاز
 • سيستم‌هاي فاضلاب
 • انرژي تجديد پذير
 • آژانس‌هاي حمل و نقل
 • سازمان‌هاي دولتي

عناوين شغلي معمول براي مهندسان عمران عبارت‌‌اند از:

 • بازرس ساخت و ساز
 • مهندس پروژه
 • مهندس ناظر
 • همکار مهندس عمران
 • مهندس عمران
 • مهندس شهرسازي
 • مهندس ميداني
 • مدير توسعه

مهارت‌هاي لازم براي يک مهندس عمران

 • توانايي برقراري ارتباط و توضيح ساده يا با جزئيات کار به مديريت، پيمانکاران، مشتريان و
 • توانايي کار با نرم‌افزارهاي مختلف اين رشته
 • ارائه راه‌حل‌هاي بهينه براي مشکلات حين کار
 • توانايي تصميم‌گيري و مديريت بودجه و زمان
 • مهارت بالا در رياضيات و انجام محاسبات دقيق
 • مهارت نوشتاري صحيح براي تهيه گزارشات و

مهندس عمران چه وظايفي دارد؟

قسمت اعظمي از طراحي و نظارت بر پروژه‌هاي ساخت‌ و ساز توسط مهندس عمران انجام مي‌شود. اين مهندسان امکان اتمام يک پروژه را با ارزيابي سرمايه اوليه، کاربردي بودن طراحي و نيازهاي سازه تضمين مي‌کنند.

چند مورد از وظايف مهندسان عمران:

 • اتمام پروژه‌ها سر موعد تعيين شده و با بودجه مشخص؛
 • حل مشکلات پيش آمده در فرآيند طراحي و توسعه پروژه‌ها؛
 • تضمين رعايت پروتکل‌هاي ايمني در پروژه؛
 • بررسي پايداري پروژه‌ها و تاثير زيست‌ محيطي‌شان؛
 • مديريت و نظارت بر پيشبرد مراحل پروژه؛
 • تهيه نقشه‌ها با کمک نرم‌افزارها طراحي کامپيوتر و

مهندسان عمران چه نوع شخصيتي دارند؟

بديهي است که نمي‌توان يک خط دور افراد کشيد و گفت فقط شما به‌درد رشته عمران مي‌خوريد. اما داشتن يک‌سري از ويژگي‌هاي شخصيتي مي‌تواند به رشد فرد در اين حيطه کمک کند.

چند مورد از ويژگي‌هاي مهندسان عمران:

 • توانايي برنامه‌ريزي مستقل
 • واقع‌بين و منطقي
 • علاقه به رهبري و مديريت
 • دقت بالا در کار
 • علاقه به کارهاي عملياتي و فني
 • قدرت تجزيه و تحليل و

منبع: www.pjmi.ir

https://beterhbo.ning.com/profiles/blogs/6409057:BlogPost:4346331

http://caitlintrafton.nmdprojects.net/portfolio/members/faheemkhatri4/activity/352217/

https://writeablog.net/faheemkhatri4/bhtryn-rh-hy-jdhb-flwwr-dr-ynstgrm

https://www.zupyak.com/p/3356863/t/bhtryn-rh-hy-jdhb-flwwr-dr-ynstgrm

https://www.launchora.com/story/1668674097--0

https://www.onfeetnation.com/profiles/blogs/6595159:BlogPost:29982469

https://zb3.org/faheemkhatri4/bhtryn-rh-hy-jdhb-flwwr-dr-ynstgrm

https://addandclick.com/read-blog/121344

http://mnuhammadzaid1.unblog.fr/2022/11/17/%d9%85%d9%87%d9%86%d8%af%d8%b3%db%8c-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%db%8c%da%a9-%d9%85%d9%87%d9%86%d8%af%d8%b3-%da%a9%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/

https://www.dailystrength.org/journals/mhndsy-chyst-w-ykh-mhnds-khyst

https://www.b-webdesign.org/dir-wowonder/read-blog/124518

بازدید : 13
يکشنبه 2 بهمن 1401 زمان : 23:57

چطور مهندس عمران شويم؟

چطور مهندس عمران شويم؟

به عنوان يکي از پر اهميت رشته‌هاي مهندسي، مهندس عمران يا civil engineer مسئول حفظ زيرساخت‌هاي جامعه را بر عهده دارد. مهندسان عمران از ساخت، بهره برداري و نگهداري ايمنِ سازه‌ها مانند جاده‌ها، پل‌ها، ساختمان‌ها و سدها اطمينان حاصل مي‌کنند. با توجه به اهميت وظايف آنها، مهندسان عمران داراي شرايط خاص آموزشي و مهارتي هستند. در اين مقاله به طور مفصل درباره اين توضيح خواهيم داد که چگونه مهندس عمران شويم، چه مدارک و گواهي‌هاي براي کار در اين رشته مورد نياز است. پس همراه پورتال جامع مهندسين ايران باشيد.

مهندس عمران کيست؟

مهندس عمران ساخت و ساز پروژه‌هاي عمومي مانند جاده‌ها، پل‌ها، سدها، تونل‌ها، ساختمان‌ها، فرودگاه‌ها، سيستم‌هاي آب و فاضلاب و ساير پروژه‌هاي بزرگ زيربنايي را طراحي و نظارت مي‌کند.

ساختمان‌ها و پل‌ها اغلب اولين سازه‌هايي هستند که به ذهن هر فرد در مورد مهندسان عمران خطور مي‌کند، زيرا اينها برجسته‌ترين ساخته‌هاي مهندسان عمران هستند. اما مهندسان عمران، همچنين مسئول کارها و عمليات‌هايي هستند که کمتر توسط افراد ديده مي‌شوند. هر وقت شير آب را باز مي‌کنيم، حتي به ذهن ما خطور نمي‌کند که اين سيستم لوله کشي ممکن است کار مهندسان عمران باشد؛ در بسياري از موارد طراحي سيستم‌هايي که آب را از منابع اصلي، که گاهي صدها کيلومتر دورتر از ما هستند و از آنجا به شهرها منتقل مي‌شوند را، اين افراد انجام مي‌دهند.

نقش تحصيلات در شغل مهندسي عمران

براي تبديل شدن به مهندس عمران علاوه بر تجربه‌ي کار به تحصيلات دانشگاهي نيز نياز داريد. مدرک کارشناسي عمران يا رشته‌هاي مرتبط با عمران، پل ورود به اين شغل است. اما در ادامه مي‌توانيد با سازه‌ها و زيرسازه‌هايي که يک مهندس عمران مي‌تواند طراحي، مرمت و نگهداري کند، آشنا شده و وارد تخصص‌هاي مورد علاقه تان شويد.

بهترين روش براي ورود به اين شغل کارآموزي پس از دوره ليسانس يا در طول مدت تحصيل‌تان است. به اين ترتيب وارد بازار کار شده و در مسير يادگيري قرار خواهيد گرفت و پس از مدتي به يک مهندس عمران حرفه‌اي تبديل خواهيد شد! در آن موقع اگر ديديد که به تحصيلات در مقاطع بالاتر نياز داريد، مي‌توانيد در آزمون کارشناسي ارشد شرکت کنيد.

d4_4lyc.png

انواع گرايش‌هاي رشته مهندسي عمران:

https://cutt.ly/69qxcky

https://is.gd/AHHI5K

 • حمل و نقل
 • سازه
 • مهندسي و مديريت ساخت
 • زلزله
 • پدافند غيرعامل
 • محيط زيست
 • مهندسي خطوط راه‌آهن
 • راه و ترابري
 • و …

مهندسان عمران همچنين بايد حداقل به يکي از نرم‌افزارهايETABS، Auto Cad، Matlab، Staad Pro، Plaxis Professional، SAFE، Revit ومسلط باشند.

محل کار مهندس عمران چگونه است؟

بيشتر کارهايي که مهندسان عمران انجام مي‌دهند مستلزم طراحي و محاسبات دقيق در محيط اداري است. اين بدان معنا نيست که اين مهندسان وارد ميدان نمي‌شوند.

آنها براي نظارت بر عمليات، نظارت بر تيم‌هاي خود، انجام کارهاي نقشه برداري و تجزيه و تحليل کامل پروژه‌ها، حل مشکلات در محل کار و همکاري با ساير متخصصان درگير در پروژه‌هاي خود، مدام در حال رفت و آمد به محل کارگاه‌هاي ساختماني هستند.

در هنگام مديريت پروژه‌ها، مهندسان عمران ممکن است هنگام جابجايي از مکاني به محل ديگر، بيشتر از ماشين خود يا کاميون استفاده کنند. گاهي اوقات، آنها براي کار در پروژه‌هاي بزرگ مهندسي در کشورهاي ديگر، به خارج از کشور سفر مي‌کنند. کار آنها معمولاً تمام وقت است و حدود يک سوم آنها بيش از چهل ساعت در هفته کار مي‌کنند.

در زير ليستي از رايج‌ترين صنايعي که مهندسان عمران در آنها به کار گرفته مي‌شوند، آورده شده است.

 • استخراج و حفاري
 • ساخت و ساز مسکوني
 • ساخت و ساز تجاري
 • برنامه ريزي شهري
 • زيرساخت آب و گاز
 • سيستم‌هاي فاضلاب
 • انرژي تجديد پذير
 • آژانس‌هاي حمل و نقل
 • سازمان‌هاي دولتي

عناوين شغلي معمول براي مهندسان عمران عبارت‌‌اند از:

 • بازرس ساخت و ساز
 • مهندس پروژه
 • مهندس ناظر
 • همکار مهندس عمران
 • مهندس عمران
 • مهندس شهرسازي
 • مهندس ميداني
 • مدير توسعه

مهارت‌هاي لازم براي يک مهندس عمران

 • توانايي برقراري ارتباط و توضيح ساده يا با جزئيات کار به مديريت، پيمانکاران، مشتريان و
 • توانايي کار با نرم‌افزارهاي مختلف اين رشته
 • ارائه راه‌حل‌هاي بهينه براي مشکلات حين کار
 • توانايي تصميم‌گيري و مديريت بودجه و زمان
 • مهارت بالا در رياضيات و انجام محاسبات دقيق
 • مهارت نوشتاري صحيح براي تهيه گزارشات و

مهندس عمران چه وظايفي دارد؟

قسمت اعظمي از طراحي و نظارت بر پروژه‌هاي ساخت‌ و ساز توسط مهندس عمران انجام مي‌شود. اين مهندسان امکان اتمام يک پروژه را با ارزيابي سرمايه اوليه، کاربردي بودن طراحي و نيازهاي سازه تضمين مي‌کنند.

چند مورد از وظايف مهندسان عمران:

 • اتمام پروژه‌ها سر موعد تعيين شده و با بودجه مشخص؛
 • حل مشکلات پيش آمده در فرآيند طراحي و توسعه پروژه‌ها؛
 • تضمين رعايت پروتکل‌هاي ايمني در پروژه؛
 • بررسي پايداري پروژه‌ها و تاثير زيست‌ محيطي‌شان؛
 • مديريت و نظارت بر پيشبرد مراحل پروژه؛
 • تهيه نقشه‌ها با کمک نرم‌افزارها طراحي کامپيوتر و

مهندسان عمران چه نوع شخصيتي دارند؟

بديهي است که نمي‌توان يک خط دور افراد کشيد و گفت فقط شما به‌درد رشته عمران مي‌خوريد. اما داشتن يک‌سري از ويژگي‌هاي شخصيتي مي‌تواند به رشد فرد در اين حيطه کمک کند.

چند مورد از ويژگي‌هاي مهندسان عمران:

 • توانايي برنامه‌ريزي مستقل
 • واقع‌بين و منطقي
 • علاقه به رهبري و مديريت
 • دقت بالا در کار
 • علاقه به کارهاي عملياتي و فني
 • قدرت تجزيه و تحليل و

منبع: www.pjmi.ir

https://beterhbo.ning.com/profiles/blogs/6409057:BlogPost:4346331

http://caitlintrafton.nmdprojects.net/portfolio/members/faheemkhatri4/activity/352217/

https://writeablog.net/faheemkhatri4/bhtryn-rh-hy-jdhb-flwwr-dr-ynstgrm

https://www.zupyak.com/p/3356863/t/bhtryn-rh-hy-jdhb-flwwr-dr-ynstgrm

https://www.launchora.com/story/1668674097--0

https://www.onfeetnation.com/profiles/blogs/6595159:BlogPost:29982469

https://zb3.org/faheemkhatri4/bhtryn-rh-hy-jdhb-flwwr-dr-ynstgrm

https://addandclick.com/read-blog/121344

http://mnuhammadzaid1.unblog.fr/2022/11/17/%d9%85%d9%87%d9%86%d8%af%d8%b3%db%8c-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%db%8c%da%a9-%d9%85%d9%87%d9%86%d8%af%d8%b3-%da%a9%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/

https://www.dailystrength.org/journals/mhndsy-chyst-w-ykh-mhnds-khyst

https://www.b-webdesign.org/dir-wowonder/read-blog/124518

بازدید : 12
شنبه 5 شهريور 1401 زمان : 11:23

شرب خمر در کرج

شرب خمر به اين معنا مي‌باشد که فرد به نوشيدن مشروبات حاوي الکل روي آورد و آن‌ها را مصرف کند، اين مصرف تا حدي پيش مي‌رود که فرد مست مي‌شود و از خود بي خود مي‌گردد به طور کلي و از نظر ديني، فردي که با نوشيدن مشروبات الکلي مست شود و کنترل خودش را از دست بدهد خمر ناميده مي‌شود.

اگر از نظر لغوي شرب خمر را بررسي کنيم به اين مورد مي‌رسيم که در زمان عربي شرب به معناي نوشيدن مي‌باشد و خمر هم به ماده‌اي گفتي مي‌شود که باعث ايجاد مستي در فرد مي‌شود. در اين مقاله ما قصد داريم شرب خمر در کرج را بررسي کنيم و جزيياتش را نيز مورد بررسي قرار دهيم پس تا انتها با ما همراه باشيد.

حکم اسلام در مورد شرب خمر چيست؟

چون در شرب خمر فرد مست مي‌شود، مي‌تواند به خودش و ديگران آسيب نيز وارد سازد، به همين دليل فرد باعث ايجاد اختلال در جامعه مي‌شود و به طور کلي شرب خمر جرم است. در خصوص اين جرم در استان البرز نيز مي‌توانيم بگوييم که تمامي قوانين در خصوص شرب خمر يکسان مي‌باشند و هيچ استاني نسبت به استان ديگر قوانين حقوقي متفاوتي ندارد.

چه مواردي باعث مي‌شود تا شرب خمر به اثبات برسد؟

اولين مرحله به ديگران بستگي دارد يعني اگر ديگران شهادت بدهند که فرد مست بوده است، جرم شرب خمر او نيز اثبات مي‌شود. دومين مورد به خود قاضي پرونده در کرج بر مي‌گردد، اگر قاضي پرونده تجربه بالايي داشته باشد به راحتي خواهيد فهميد که فرد عمل شرب خمر را مرتکب شده است.

اگر اين دو مورد هم نبود، مرحله آخر به خود فرد بر مي‌گردد، اگر فرد حاضر در استان البرز اقرار کند، ادامه مسير پرونده به خود قاضي در کرج بستگي دارد.

چه شرايطي باعث مي‌شود که اقرار فرد توسط قاضي پرونده شرب خمر پذيرفته شود؟

اگر فرد عاقل باشد و از نظر سلامتي ذهني کاملاً سالم باشد و هيچ مشکل ذهني نداشته باشد، قاضي پرونده مي‌تواند اقرار او را بپذيرد.

مواردي که بايد در پرونده شرب خمر مورد توجه قرار گيرد

در مرحله اول اگر فرد نسبت به آن چيزي که مصرف کرده از نظر الکلي بودنش شک داشته باشد به هيچ عنوان نبايد به هيچ چيزي اقرار کرد. در بخش بعدي فرد مي‌تواند در حضور قاضي توبه کند، تا قاضي بتواند تخفيفي در مجازاتش در نظر بگيرد.

شرب خمر

شرب خمر

اگر قاضي رأي شلاق را صادر کند، فرد مي‌شوند توبه کند و توسط روساي قوه قضاييه و يا از طرف رهبري برايش عفو مي‌گيرند. درصورتي که فرد از موارد و جرائم مربوط به شرب خمر هيچ گونه آگاهي خاصي نداشته باشد، وکيل پرونده شرب خمر در کرج مي‌تواند براي او تخفيفي از قاضي پرونده بگيرد.

وکيل پرونده شرب خمر در استان البرز چه ويژگي خاصي دارد؟

در ابتدا وکيلي که پرونده شرب خمر در شهرستان کرج را بر عهده مي‌گيرد، بايد تجربه و دانش کافي در اين حوزه را داشته باشد. وکيل پرونده شرب خمر در کرج بايد از تمامي قوانين جديد تصويب شده و تمامي بخش‌هاي مربوط به جرم شرب خمر اطلاعات کافي داشته باشد تا بتواند به فردي که در مشکل گرفتار شده کمک بکند.

به طوري که اگر وکيل مورد مورد نظر در استان البرز حرفه‌اي باشد مي‌تواند از قاضي پرونده براي مجازات فرد متخلف تخفيف بگيرد، اين مورد هم بستگي به تجربه خود وکيل دارد.

مجازات شرب خمر در کرج به ترتيب چه مي‌باشد؟

اگر فرد براي بار اول شرب خمر را مرتکب شده، قاضي مي‌تواند براي جرائم نقدي و يا زندان را در نظر بگيرد. اگر شرب خمر در حضور عموم انجام گرفته باشد، هم بايد فرد شلاق را بپذيرد و هم زنداني شود و جريمه نقدي پرداخت کند، ولي به طور کلي مجازات مصرف مشروبات الکلي همان ضربه شلاق مي‌باشد.

اگر فرد براي بار دوم، شرب خمر را انجام دهد، بر طبق ماده ??? قانون مجازات اسلامي اگر فرد مست شود، بايد به ?? ضربه شلاق محکوم گردد. البته وکيل پرونده شرب خمر در استان البرز مي‌تواند براي متهم در حضور قاضي تخفيف بگيرد.

اگر فرد براي بار سوم شرب خمر را انجام دهد، مثل مراحل قبل، شلاق نيز جز مجازات‌هايش حساب مي‌شود و تعداد ضربات شلاق نيز ?? عدد خواهد بود. اگر براي بار چهارم فرد شرب خمر را در استان البرز مرتکب شود، ديگر شلاق برايش در نظر گرفته نمي‌شود، قاضي پرونده با مرتد خواندن فرد مورد نظر حکم اعدامش را صادر خواهد کرد.

براي افراد زير ?? سال در صورت رخداد شرب خمر چه مجازاتي در نظر گرفته مي‌شود؟

در صورتي که فردي زير ?? سال باشد و مرتکب شرب خمر در کرج شود، قاضي پروند بايد بلوغ و تمامي موارد شرعي را در نظر بگيرد و برمبناي نظرات رأي دادگاه را اعلام نمايد. تا آنجا که اطلاعات به ما خبر مي‌دهند، قصاص و برخي از مجازات‌هاي سنگين براي فراي انجام نمي‌گردد.

شرب خمر در کرج در ماه‌هاي مقدس چه حکمي دارد؟

بر مبناي گفته‌هاي مان باز هم خدمت شما ارائه مي‌کنيم که شرم خمر به معناي نوشيدن ماده‌اي مي‌باشد که انسان مست مي‌کند و با توجه به قوانين جمهوري اسلامي ايران اگر شخصي مثلاً در ماه رمضان شرب خمر را مرتکب شود، مجازات‌هايي برايش در نظر مي‌گيرند.

شرب خمر و توقيف خودرو

اگر در هنگام رانندگي جاده‌اي، فرد شرب خمر را انجام دهد، پليس جاده مي‌تواند ماشين او را توقيف کند و با ارائه چند تست بر اين امر واقف شود که آيا فرد مواد الکلي مصرف کرده و يا خير، چيز ديگري مصرف نموده است.

نتيجه گيري

در اين مقاله ما شرب خمر در استان البرز را بررسي نموديم و جزيياتش را نيز مورد بررسي قرار داديم، شرب خمر در قوانين اسلامي مجازات‌هايي دارد و اگر فرد براي چند بار که نهايتش چهار بار است نوشيدني الکلي بنوشد، قاضي پرونده مجازات اعدام برايش در نظر مي‌گيرد.

منبع : https://heydarilawyer.com/شرب-خمر-در-کرج/

بازدید : 10
پنجشنبه 3 شهريور 1401 زمان : 11:37

طريقه ي ساخت درب سي ان سي

توليد درب سي انسي هم مثل ساخت انواع درب هاي فرفورژه در زمان هاي قديم به طرق مختلفي انجام گرفته مي شد. وقتي که فلزات را درون کوره هايي مي ريختند تا ذوب شوند ، با درآوردن آن ها و کوبيدن اين نوع آهن ها از مقاومت و خشکي آن ها کاسته مي شد و در نهايت امکان جلادهي در آن ها محيا ميشد. در آخر افرادي که در اين زمينه فعاليت مي کنند قادر بودند تا نقش هاي پرپيچ و خمي روي آن ها پياده کنند که از جمله آنها مي شود به طراحي هاي اسليمي اشاره کرد.

در نهايت، فلزاتي که گران قيمت بودند به آساني دوباره سازي و به هم متصل مي شدند که با تغيير شکل آن ها در واقع درب سي ان سي از آن ها ساخته مي شد. شايد در گذشته مانند امروز در ساخت اين نوع درب ها تنوع وجود نداشته است اما امروزه با تکنولوژي هاي پيشرفته اي که در اين زمينه وجود دارد، انواع درب ليزري فرفورژه در طرح ها و رنگ هاي مختلف ساخته مي شود و به شما اين امکان را ميدهد که طراحي هاي مختلفي براي خود داشته باشيد.البته انواع درب cnc يکي نيست و شما ميتوانيد انواع مختلفي از آن ها را مشاهده کنيد که در واقع براي ويلاها مورد استفاده قرار مي گيرند. بايد بدانيد که انواع مختلف درب برش ليزري ويژگي هاي مختلفي دارند و همين هم دليل مي شود که استفاده از آن ها در مناطق مختلف متفاوت باشد.

بهترين حفاظ درب کدام است ؟ کدام مدل محافظ آکاردئوني از لحاظ امنيت براي پشت درب مناسب است ؟

يکي از سبب هاي اصلي ميزان استقبال از انواع حفاظ درب ، نصب راحت آنهاست. فرآيند نصب حفاظ در کوتاه ترين زمان انجام مي گيرد. براي نصب حفاظ ، کنده کاري و تخريب ديوار کنار درب صورت نمي گيرد و بدون هيچ خرابي اي مي شود سازه آهني را روي قاب درب نصب کرد. حتي در موقعي که درب ورودي آپارتمان کوچک تر هم باشد ، نيازي به تخريب براي نصب درب نيست. در اصل درب آکاردئوني کاملا استاندارد و مطابق با اندازه درب ورودي آپارتمان ساخته مي شود. قبل از نصب محافظ درب آپارتمان لازم است تا ريل ها روي کف نصب شوند. حرکت حفاظ درب ضد سرقت روي همين ريل است لذا نحوه صحيح نصب و جاگيري ريل ها بسيارمهم مي باشد. زمان تقريبي نصب حفاظ آهني بسيار کمتر از نصب يک دزدگير الکترونيکي است.

چرا نرده راه پله آهني و ساده مناسب است ؟

نرده ها در انواع مختلف جنس ها و متريال هاي گوناگون طراحي و اجرا مي شوند. برحسب نياز شما که در محيط خارجي و يا در محيط داخلي نرده ها را استفاده مي کنيد , ميتوانيد از جنس هاي متنوعي استفاده نماييد. آهني و چوب و شيشه پر طرفدارترين متريال هاي مورد نياز براي حفاظ پله مي باشند. در عرصه ي ساختمان سازي فلز يکي از پرمصرفترين متريال هاي مصرفي مي باشد. طول عمر بالا، استحکام کافي، برقراري کامل امنيت و ايمني و قيمت مناسب با توجه به تنوع نقش وطرح و... از مهمترين خصوصيات نرده ي پله فلزي مي باشد که امتياز بالاتري نسبت به ساير متريال ها (چوب و شيشه و...) دريافت مي کند. اگر دربين متريال هاي مختلف انتخاب شما نرده راه پله فلزي مي باشد اولين تصوري که از فلزات در ذهن افراد است طول عمر زياد و مقاومت آن است. نرده هاي فلزي عمر طولاني اي دارند و با استحکام زيادي که دارند سال ها مي تواند نقش برقرارکننده ايمني فضا را برعهده داشته باشند . اين عامل ها در کنار يکديگر باعث شده است تا نرده راه پله ساده به يکي از محبوبترين نرده ها در ميان افراد مبدل شوند. علاوه بر استحکام و طول عمر بالاي نرده هاي فلزي، برقراري ايمني کافي و تنوع طرح و نقش و توانايي انتخاب با قيمت ها و بودجه هاي گوناگون نيز از ديگر ويژگي هاي خاص و مهم نرده هاي فلزي مي باشد. اين سبک از نرده ها به خوبي توقعات و نيازهاي گوناگون افراد را تامين مي کنند.

زيبايي ويلا و ساختمان شما با درب ويلايي جديد و مدرن

درب فلزي در کنار نماي ويلا و فضاي داخلي آن اولين چيزي است که قبل از داخل شدن به ويلا توجه مهمانان را به سمت خود جلب مي‌کند. از آنجا که اغلب ويلاها در خارج از شهر قرار گرفته‌اند ، امنيت و جنس درب ورودي از اهميت بسيار بالايي برخوردار است. علاوه بر جنس و امنيت، مدل و طرح درب آهني ويلا نقش بسيار مهمي در زيبايي ويلاي شما دارد. درب ويلاي فلزي را مي‌شود در طرح و مدل‌هاي مختلف سفارش داد.

در‌هاي چوبي، درب استيل، درب‌هاي آهني و آهني از جمله درب‌هاي قابل استفاده براي درب باغ و ويلا هستند. در اين بين در‌ب‌هاي آهني و فلزي از امنيت بسيار بالايي برخوردارند و بهترين انتخاب براي درب‌هاي ويلايي هستند که در بيرون از شهر قرار گرفته اند. براي شناخت و آشنايي با ويژگي و انواع درب‌هاي ويلايي فلزي , با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشيد.

https://www.acityexplored.com/members/ahmedkhatrity/activity/461792/

http://isms.pk/members/rabbibrass3/activity/4558048/

https://westernt2p.ca/members/troelsentroelsen04/activity/1108215/

https://bandochoi.com/members/keyaagaard79/activity/1981885/

http://www.bcsnerie.com/members/viyoxa2972/activity/2547452/

http://sqworl.com/d89t7g

https://www.webtalk.co/n/43492424

https://www.quora.com/profile/Ahmed-Ahmedali-4/https-ahaniranian-com-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%87%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%DB%8C%D9%84-%D9%86%D8%A8%D8%B4%DB%8C-%D9%84%D9%88%D9%84%D9%87-%D9%88%D8%B1%D9%82-%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%AF%D 8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4

https://cascade.org/node/6584?page=5#comment-73515

https://www.rohwrestling.com/content/roh-world-champion?page=99#comment-127762

http://mail.party.biz/forums/topic/39593/casino/view/post_id/493080

https://www.skillshare.com/profile/Ferforge2554-Ferforge2554/758952387

https://www.kiva.org/lender/zonji3479

بازدید : 10
جمعه 28 مرداد 1401 زمان : 12:05

استفاده از خدمات تخليه چاه فاضلاب چه مزايايي دارد؟

اگر ظرفيت چاه فاضلاب شما پر شده است براي حل اين مشکل ضروري است که از خدمات تخليه چاه فاضلاب استفاده کنيد. در صورتي که چاه فاضلاب ساختمان به موقع تخليه نشود ممکن است چاه بازکني شرق تهران صدمات جبران ‌ناپذيري را به دنبال داشته باشد. تخليه چاه شمال تهران بنابراين توصيه مي شود اين کار در اولين فرصت انجام شود تا ساختمان و ساکنين آن از آسيب ‌هاي احتمالي در امان بمانند. تخليه چاه مزيت هاي گوناگوني را براي ساختمان و ساکنان آن به ارمغان مي‌ آورد که در ادامه با هر يک از آنها آشنا خواهيد شد.

تخليه چاه

تخليه چاه مانع از ريزش چاه فاضلاب مي شود

اگر نسبت به تخليه به موقع چاه فاضلاب خود غفلت کنيد ممکن است چاه دچار ريزش شود. اما شايد از خود بپرسيد عدم تخليه به موقع چاه فاضلاب ساختمان چگونه مي ‌تواند باعث ريزش آن شود؟

در جواب بايد بدانيد فاضلابي که در چاه وجود دارد چاه بازکني شرق تهران باعث تخريب ديواره هاي چاه مي شود. به همين دليل چاه فاضلاب بعد از گذشت يک مدت از بين رفته و به صورت ناگهاني دچار ريزش مي شود. نکته قابل توجه در اين رابطه آن است که در برخي موارد ريزش چاه باعث تخريب ساختمان مي‌ شود.

با توجه به مواردي که ذکر شد مشخص مي ‌گردد که تخليه چاه تا چه اندازه جهت جلوگيري از ريزش چاه فاضلاب موثر است. به همين دليل اين موضوع نبايد ناديده گرفته شود بلکه مي بايست در زمان مناسب اقدام به تخليه چاه فاضلاب نمود.

تخليه کردن چاه جلوي سرريز شدن آن را مي ‌گيرد

يکي ديگر از مزاياي تخليه چاه آن است که مانع از سرريز شدن چاه فاضلاب مي شود. در اين رابطه بايد بدانيد اگر چاه فاضلاب به موقع تخليه نگردد اين احتمال وجود خواهد داشت که بعد از گذشت مدتي چاه پر شود. چاه بازکن در چنين حالتي چاه به علت آن که پر از فاضلاب شده است شروع به پس دادن فاضلاب مازاد از لوله هاي ورودي مي کند. در اين صورت شاهد بيرون ريختن فاضلاب ‌ها از لوله‌ هاي ساختمان خواهيم بود. براي آن که از بروز چنين اتفاقاتي جلوگيري به عمل آيد بايد نسبت به تخليه چاه فاضلاب اقدام صورت گيرد.

تخليه چاه

خدمات تخليه چاه فاضلاب طول عمر آن را افزايش مي ‌دهد

جالب است بدانيد تخليه کردن چاه فاضلاب اثر مثبتي روي طول عمر آن هم دارد. در واقع اگر چاه در زمان مناسب تخليه شود طول عمر آن افزايش پيدا مي‌ کند. ناگفته نماند در صورتي که يک چاه پر از فاضلاب باشد ديواره هايش با گذشت زمان شسته مي شوند و در نهايت چاه دچار ريزش خواهد شد. اين اتفاق تا جايي پيش خواهد رفت که ديواره چاه فاضلاب به صورت کلي شسته مي شود و چاه به يک گودال با قطر زياد تبديل مي گردد.

خدمات تخليه چاه فاضلاب از بروز حوادث چاه و خرابي ساختمان جلوگيري مي کند

تخليه چاه را بايد در زمان مناسب انجام داد تا از بروز حوادث چاه جلوگيري به عمل آيد. همان طور که پيش تر بيان شد تخليه نشدن به موقع چاه ممکن است باعث ريزش چاه فاضلاب شود. ريزش چاه و حوادث چاه که به علت عدم تخليه آن اتفاق مي ‌افتد لطمات جاني و مالي بسياري را در پي دارد.

پر بودن فاضلاب همان طور که امکان دارد باعث تخريب آنها شود ممکن است عاملي تهديدکننده براي ساختمان هم باشد. زماني که نسبت به تخليه به موقع چاه بي توجهي مي شود بعد از گذشت چند سال چيزي از آن باقي نخواهد ماند. در اين صورت بايد هر لحظه انتظار ريزش چاه فاضلاب و همچنين خرابي کلي ساختمان را داشته باشيم. با بهره گيري از خدمات تخليه چاه فاضلاب مي توان از وقوع چنين اتفاقات ناخوشايندي پيشگيري کرد.

تخليه چاه

تخليه کردن چاه هزينه هاي ساختمان را کم مي ‌کند

حتما موافقيد که در بسياري از مواقع هزينه کردن براي چيزي مانع از پرداخت هزينه ‌هاي اضافه براي آن در آينده مي‌ شود. اين موضوع در مورد خدمات تخليه چاه هم صدق مي کند. لوله بازکن در واقع صرف هزينه براي تخليه کردن چاه فاضلاب يک نوع پيشگيري به حساب مي آيد. زماني که چاه فاضلاب تخليه مي‌ شود در آينده نيازي به پرداخت هزينه هاي اضافه براي رفع مشکلات پيش آمده نخواهد بود.

در صورتي که چاه فاضلاب پر شده و به موقع تخليه نگردد فاضلاب و رطوبت موجود در آن باعث تخريب ساختمان خواهد شد. اين اتفاق مالک ساختمان را ناچار مي کند تا هزينه هاي مازادي را براي رفع مشکلش پرداخت کند که چندين برابر هزينه ‌هاي مربوط به تخليه چاه هستند.

از کجا بفهميم چاه فاضلاب نياز به تخليه دارد؟

سوالات مختلفي ممکن است در مورد خدمات چاه بازکني و تخليه کردن چاه براي بسياري از افراد از جمله شما ايجاد شود. يکي از سوالات متداول در اين رابطه آن است که چگونه مي ‌توان از پر بودن چاه فاضلاب مطلع شد؟

زماني که آب بالا مي زند يا فضولات و آب در توالت پس مي ‌زند نشان دهنده آن است که چاه پر شده است. بالا زدن آب در آشپزخانه يا سيفون دستشويي هم مشخص مي کند که چاه نياز به تخليه دارد. همچنين اگر مشاهده شود که کف صابون و آب در کف شوي حمام بالا مي زند وقت آن است که نسبت به تخليه چاه اقدام شود. بوي بدي که از فاضلاب به مشام مي ‌رسد هم نياز به تخليه آن را اعلام مي کند.

ارائه خدمات تخليه چاه حتي در ايام تعطيل

اگر شما هم نياز به استفاده از خدمات تخليه چاه فاضلاب پيدا کرده ايد کافيست فورا با شرکت ارائه دهنده ‌ اين خدمات تماس حاصل فرماييد از اين خدمات ميتوانيد حتي در ايام تعطيل و به صورت ?? ساعته با شرکت تماس حاصل کرده و خدمات مورد نيازتان را به سرعت دريافت کنيد.

امکاناتي که در حال حاضر براي ارائه خدمات چاه بازکني و لوله بازکني در دسترس متقاضيان قرار دارد نگراني هاي آنها در مورد تخليه چاه و رفع گرفتگي لوله ‌ها را از بين مي برد. پس چنانچه شما هم بابت پر شدن چاه فاضلاب و مشکلات ناشي از آن نگران هستيد به واسطه تماس با شرکت تخيله چاه مي توانيد نيازتان را به نحوي مطلوب برطرف کنيد.

بازدید : 12
سه شنبه 25 مرداد 1401 زمان : 9:15

کد HTML و عوامل موفقيت موتور جستجو

اين عناصر در جدول تناوبي عوامل سئو سايت تضميني شامل تگ هاي HTML است که بايد از آنها براي ارسال سرنخ به موتورهاي جستجو در مورد محتواي خود استفاده کنيد و آن محتوا را قادر مي سازد تا به سرعت ارائه شود.

آيا شما زمان نمايش فيلم ها را توصيف مي کنيد؟ آيا رتبه بندي و بررسي در صفحات تجارت الکترونيکي خود داريد؟ عنوان مقاله اي که منتشر کرده ايد چيست؟ در هر صورت، راهي براي برقراري ارتباط با HTML وجود دارد.

عناوين

عناوين HTML هميشه مهم‌ترين سيگنال HTML بوده و هستند که موتورهاي جستجو براي درک موضوع صفحه از آن استفاده مي‌کنند. عناوين شما آنچه را که صفحات شما در مورد آن است به کاربران و همچنين موتورهاي جستجو منتقل مي کند، بنابراين مهم است که منحصر به فرد و توصيفي باشند.

عناوين از طريق تگ عنوان HTML مشخص مي شوند. اين معمولاً همان چيزي است که به عنوان پيوند قابل کليک در يک نتيجه جستجو نشان داده مي شود. عناوين شما بايد مختصر باشند، به طور دقيق محتواي صفحه شما را منعکس کنند و کلمات کليدي را که مي‌خواهيد براي آنها رتبه‌بندي کنيد، نشان دهند - بدون پر کردن کلمات کليدي (يک سم).

ممکن است مواقعي وجود داشته باشد که موتورهاي جستجو اگر آن را مناسب تر و توصيفي تر بدانند، عنوان ديگري را به جستجوگران يا شرکت سئو سايت ارائه دهند. براي افزايش شانس نمايش عنواني که ايجاد کرده‌ايد به جستجوگران، عباراتي را که مي‌خواهيد صفحه شما پيدا شود در نظر بگيريد، سپس از آن عبارات در عنواني دقيق و منحصر به فرد استفاده کنيد.

]نکته حرفه اي[

در بيشتر موارد، گوگل از عنوان در توضيحات متا براي اسنيپت‌هاي خود استفاده مي‌کند، اما گاهي اوقات آن‌ها اين کار را نمي‌کنند و ما مي‌بينيم که اگر به دلايلي از عنوان خوششان نيامد، H1 را انتخاب مي‌کنند. بجاي].

يک صفحه مي تواند طراحي سايت حرفه اي براي بسياري از عبارات مختلف رتبه بندي کند و زماني که شخصي به دنبال چيزي است، آن عنوان ممکن است مناسب نباشد. . . اين محرک اصلي براي ناديده گرفتن کارهايي است که شما روي عناوين و اسنيپت‌ها انجام مي‌دهيد، زيرا قطعه‌اي که قرار است ظاهر شود، براي اين جستجوي خاص مناسب نيست.

به همين دليل است که ايده "اوه، شما بايد دقيقاً همان عنوان H1 را داشته باشيد" منطقي نيست. بهتر است آنها را متفاوت داشته باشيد تا پشتيبان بهتري به گوگل بدهيد. بنابراين، زماني که کاربران جستجو مي‌کنند، گوگل مي‌تواند از عنوان استفاده کند، اما اگر در جستجوي عبارات ثانويه هستند – زيرا يک صفحه مي‌تواند براي صدها کلمه کليدي رتبه‌بندي کند – مي‌توانند از H1 به عنوان پشتيبان استفاده کنند. -هملت باتيستا، مديرعامل و بنيانگذار RankSense.

توضيحات

تگ توضيحات متا يک عنصر HTML است که مي تواند براي نشان دادن نحوه توصيف صفحات شما در ليست هاي جستجو استفاده شود. توضيحاتي که در زير سرفصل ها در نتايج جستجو ظاهر شوند.

اگرچه از نظر فني يک عامل رتبه بندي نيست، يک عامل "موفقيت" است. افزودن يک توضيح خوب مي‌تواند به کاربران کمک کند تا روي نتايج شما روي ساير موارد در صفحه کليک کنند.

مانند عناوين، موتورهاي جستجو ممکن است هميشه توضيحاتي را که ارائه مي‌دهيد انتخاب نکنند.

Frédéric Dubut، مدير ارشد برنامه Bing مي‌گويد: «من فکر مي‌کنم ما رويکرد بسيار مشابهي با Google داريم، به اين معنا که اگر فکر کنيم بهتر نشان‌دهنده سند يا صفحه شما باشد، چيزي را انتخاب مي‌کنيم که توصيف رسمي شما نيست.

توصيه اصلي من اين است که اگر مي‌خواهيد عنوان و توضيحات خودتان در نتايج جستجو استفاده شود، مطمئن شويد که آنها واقعاً نمايانگر موضوع سند هستند.

دوبوت توصيه مي کند: «سعي نکنيد از راه خود دست برداريد و حتي کمي چيزها را نادرست معرفي کنيد. اگر فکر مي کنيم عنوان و توضيحات شما، همانطور که در متا تگ شما نوشته شده است، 100% دقيق از آنچه صفحه شما در مورد آن است نيست، در آن زمان است که سيستم به دقت به ساير بخش هاي سند شما نگاه مي کند و يک متن را استخراج مي کند. عنواني که فکر مي‌کند مرتبط‌تر است

ساختار

جسيکا بومن، مالک مشاور سئوي سازماني SEOIn-house، توضيح مي‌دهد: «داده‌هاي ساختاريافته به موتورهاي جستجو درک بهتري از محتواي صفحه شما مي‌دهد» و اضافه مي‌کند: «براي کاربران، فهرست را بهبود مي‌بخشد تا بينش بيشتري نسبت به آنچه در دسترس است به آنها بدهد. آن صفحه از منظر برند، آب نبات چشم مي دهد

داده هاي ساختاريافته يک قالب کد است که به شما امکان مي دهد به موتورهاي جستجو بگوييد محتواي شما در يک "زبان" آنها چيست. نشانه گذاري طرح واره (کد) خاص مي تواند هضم و درک محتوا و ساختار صفحه را براي موتورهاي جستجو آسان کند. بومن مي‌گويد سئوکاران بايد بر نحوه اجراي صحيح طرحواره در سايت‌هاي خود در هر کجا که مناسب باشد، تسلط داشته باشند.

نتيجه داده‌هاي ساخت‌يافته اغلب به چيزي تبديل مي‌شود که گوگل آن را «قطعات غني» مي‌نامد، فهرست جستجويي که داراي زنگ‌ها و سوت‌هاي اضافي است که آن را براي کاربران جذاب‌تر و مفيدتر مي‌کند.

دتلف جانسون مي‌گويد: «داده‌هاي ساختاريافته براي نتايج جستجو فوق‌العاده هستند، زيرا نتيجه شما مي‌تواند با رسانه‌هاي غني، تصاوير، اطلاعات قيمت‌گذاري، رتبه‌بندي و غيره پر شود - و در يک چرخ فلک در مقابل پيوند آبي

به عنوان مثال، فرض کنيد شما يک نشريه موسيقي را اداره مي کنيد. يکي از مقالات شما مروري بر آلبوم تيلور سويفت در سال 1989 است. با استفاده از نشانه گذاري داده هاي ساخت يافته، مي توانيد به موتورهاي جستجو اطلاع دهيد که به يک آلبوم اشاره مي کنيد و نه سال 1989.

اگرچه استفاده از داده هاي ساختاريافته يک عامل رتبه بندي مستقيم نيست، اما ممکن است مزايايي را در صفحه نتايج جستجو به همراه داشته باشد. در مقايسه با نتايج جستجوي استاندارد، نتايج غني اطلاعات يا عملکرد بيشتري را ارائه مي‌دهند که ممکن است براي کاربران جذاب‌تر يا مفيدتر باشد. نتايج غني اغلب به‌طور برجسته در صفحه نتايج ظاهر مي‌شوند، که مي‌تواند آگاهي از برند را افزايش دهد و ترافيک را به سمت محتواي شما هدايت کند.

اين نگراني وجود دارد که نتايج غني انگيزه کاربران را براي کليک کردن به صفحه شما از بين ببرد، که فرصت هاي بازاريابي را محدود مي کند. با وجود يکسان بودن همه عوامل ديگر، يک نتيجه غني همچنان بيشتر از يک نتيجه استاندارد کليک مي کند.

براي اطلاعات بيشتر، به بخش SEO: Structured Data & Schema.org و Google: Google Rich Snippets مراجعه کنيد.

و اين منابع: سلسله مراتب کامل طرحواره، ابزار تست داده هاي ساختاريافته گوگل.

سرفصل ها

سرفصل ها روشي سلسله مراتبي براي سازماندهي و شناسايي بخش هاي کليدي محتواي شما هستند. يک صفحه معمولاً يک عنوان دارد. در پشت صحنه، در کد HTML، عنوان در يک تگ H1 پيچيده شده است. اين صفحه داراي يک عنوان و چندين عنوان فرعي براي تقسيم نسخه به بخش است. اين زير عنوان‌ها از تگ‌هاي H2 استفاده مي‌کنند که «سطح» بعدي از تگ‌هاي H1 پايين‌تر است.

قرار دادن عناوين خود در تگ هاي سرصفحه چيزي است که قالب بندي خاص را ايجاد مي کند. به عنوان مثال، نام اين بخش، "Hd: Headings" در يک تگ HTML H2 پيچيده شده است، به صورت زير:

Hd:

عنوان ها.

"شما بايد ابتدا به تجربه کاربر فکر کنيد - چگونه سرفصل ها آن را بهبود مي بخشند؟" هملت باتيستا، مدير عامل و بنيانگذار پلتفرم سئو RankSense مي گويد. «اگر فقط يک متن را از ابتدا تا انتها قرار دهيد، خواندن و دنبال کردن آن براي کاربر بسيار دشوار خواهد بود. هدف از سرفصل‌ها اين است: مطمئن شويد که مي‌توانيد به سرعت صفحه را اسکن کنيد، متوجه شويد در مورد چيست و حتي بدانيد که آيا مي‌خواهيد براي خواندن کامل آن وقت بگذاريد يا خير.

جان مولر، تحليلگر روند وب مستر، مي گويد استفاده از چندين تگ H1 (يا اصلاً هيچ کدام) الگوريتم هاي گوگل را تحت تأثير قرار نمي دهد. با اين حال، او همچنين خاطرنشان مي کند که داشتن عناوين واضح و معنايي براي موتورهاي جستجو براي درک صفحات مفيد است و محتواي شما را براي کاربران قابل دسترس تر مي کند.

تمرين خوبي است که از کلمات کليدي H1s و H2s خود استفاده کنيد تا به موتورهاي جستجو ايده بهتري درباره موضوع صفحه شما بدهيد. عناوين خود را با کلمات کليدي اسپم نکنيد. از آنها استفاده کنيد تا محتواي خود را براي کاربران و موتورهاي جستجو آسان کنيد.

تغيير محتوا

از آنجايي که Google نياز AMP را حذف کرده است، ما از شر آن عنصر خلاص شده و دو عنصر جديد اضافه کرده‌ايم: Image ALT (ALT) و Content Shift (CLS). تغيير محتوا (CLS) بر عناصر ثبات بصري تمرکز دارد. انباشته

Layout Shift، که بخشي از Core Web Vitals و به‌روزرساني تجربه کلي صفحه است، به تغييرات غيرمنتظره در طرح‌بندي صفحه اشاره دارد.

طرحواره

يکي ديگر از موارد اضافه شده جديد به بخش HTML در سال جاري Schema (Sc) است. طبق راهنماي SEO Moz، طرح واژگان معنايي از برچسب‌ها (يا ريزداده‌ها) است که مي‌توانيد به HTML خود اضافه کنيد تا روشي را که موتورهاي جستجو مي‌خوانند و صفحه شما را در SERP نشان مي‌دهند، بهبود ببخشيد. اين فقط براي گوگل نيست. بسياري از موتورهاي جستجو از داده هاي Schema براي کمک به تفسير محتوا در وب استفاده مي کنند: Bing، Yandex، و غيره.

بحث‌هاي زيادي در مورد اينکه آيا داده‌هاي ساختاريافته مانند Schema رتبه‌بندي را بهبود مي‌بخشد وجود دارد، اما اکثر طراحان سايت تهران موافق هستند که حداقل به rich snippet‌هاي جامع‌تر کمک مي‌کند. همانطور که امروزه بسياري از سئوکاران در حال پياده سازي و آزمايش Schema هستند، اين طرح براي بيشتر صنايع تبديل به سهام شده است.

بازدید : 9
سه شنبه 18 مرداد 1401 زمان : 21:44

حادثه در جاده کرج-چالوس / کوه ريزش کرد

سرهنگ پيمان کرمي اظهار داشت: پنج فقره سقوط سنگ طي شب گذشته تا صبح امروز در محدوده هاي رستوران شانديز، پل چوبي، آدران و تونل شماره پنج جاده کرج – چالوس رخ داده است که راهداران البرز در حال پاکسازي مسير هستند.

وي اضافه کرد: بارش باران از شب گذشته در ارتفاعات البرز جنوبي و جاده کرج – چالوس آغاز شده و همچنان نيز ادامه دارد.

کرمي يادآور شد: جاده کرج – چالوس به دليل سست شدن پل اوشان در استان مازندران و احتمال وقوع سيل و ريزش کوه، تا اطلاع بعدي همچنان مسدود است.

وي گفت: برهمين اساس تردد خودروها از ميدان امير کبير کرج و آزاد راه تهران- شمال و نوجان به سمت استان مازندران ممنوع است.

وي از عموم مردم خواست به هيچ عنوان اصرار به ورود در اين جاده را نداشته باشند چرا که پليس اجازه تردد نخواهد داد.

منبع : https://did.li/iUH5q

https://gitlab.com/EdnaWise2

https://www.viki.com/users/ednawise2_592/about

https://visual.ly/users/ednawise2/portfolio

http://www.wikidot.com/user:info/edna-wise

https://speakerdeck.com/ednawise2

https://infogram.com/untitled-chart-1h7j4dv93yn5v4n?live

https://slides.com/ednawise2

https://500px.com/p/ednawise2?view=photos

https://logopond.com/EdnaWise2/profile/562050/?filter=&page=

https://qiita.com/EdnaWise2

https://cplusplus.com/user/EdnaWise2/

https://8tracks.com/ednawise2

https://weheartit.com/EdnaWise2

https://www.authorstream.com/EdnaWise2/

بازدید : 12
شنبه 15 مرداد 1401 زمان : 17:38

دستگاه پرکن مايعات غليظ

يکي از مهم ترين دستگاه هاي توليدي توسط ماشين سازي چمران دستگاه پرکن مي باشد اين دستگاه کاربرد هاي فراواني دارد و در کارخانه ها و کارگاه هاي توليد مواد غذايي ، مواد بهداشتي و …براي پر کردن ظروف استفاده مي شود. البته کاربرد دستگاه پرکن فقط براي مايعات نمي باشد بلکه براي پر کردن پودر و مواد جامد نيز از آن استفاده مي شود. براساس ميزان گرانروي که مايعات دارند نوع دستگاه پرکن مايعات نيز متغير است. دستگاه پرکن مايعات غليظ براي پر کردن مايعات با گرانروي بالا مانند عسل و دستگاه پرکن مايعات رقيق براي مايعات رقيق تر همچون آبميوه ها و … استفاده مي شود.

با استفاده از دستگاه پرکن مايعات، ظروفي مانند کيسه، بطري و قوطي را با يک مقدار مشخص از محصول مانند مواد غذايي، لوازم آرايشي و بهداشتي يا دارويي پر مي کنند. دستگاه پر کن يکي از ماشين آلات مهم صنعتي به حساب مي آيد که به فرآيند توليد سرعت مي بخشد.

درباره دستگاه پرکن

دستگاه پرکن وسيله اي است که وظيفه پر کردن حجم يا وزن مشخصي از محصولات را مانند مواد غذايي، مايعات، مواد آرايشي و بهداشتي، پودر ها و … را به عهده دارد. دستگاه پرکن بر اساس نوع اتوماسيون به سه نوع تمام اتوماتيک، نيمه اتوماتيک و دستي، طبقه بندي مي شوند. برخي از دستگاه هاي پرکن به دستگاه هاي دربند نيز مجهز هستند و باعث شده که روند توليد محصول نهايي با سرعت بيشتري انجام شود.

از دستگاه پر کن اغلب براي پر کردن محصولاتي مايع يا گاز استفاده مي کنند. اما طيفي وسيعي از محصولات مختلف از جمله محصولات پودري و گرانول، غذاي حيوانات خانگي، مواد نيمه مايع مانند ژل، سس و رب گوجه فرنگي، مواد بهداشتي همچون دئودرانت ها و رژ لب، همگي از اين فناوري استفاده مي کنند.

دستگاه پرکن مشکلاتي مانند پر کردن نوشيدني هاي گازدار مانند نوشابه يا محصولات شوينده مانند فوم يا مايع دستشويي را به راحتي مرتفع مي کند که اين خود يک نقطه قوت براي اين دستگاه ها به شمار مي رود. در اين روش نازل پر کننده به داخل ظرف مورد نظر وارد شده و همزان که در حال عمليات پر کردن است ، به سمت بالا حرکت مي کند اين حرکت ممکن است که بالعکس باشد و ظرف در حال پر شدن، بالا و پايين برود تا از هدر رفتن محصول يا ترشحات احتمالي جلوگيري شود.

انواع دستگاه پرکن

دستگاه پر کن به سه نوع دستي، نيمه اتوماتيک و تمام اتوماتيک طبقه بندي مي شوند.

در نوع ساده که همان پرکن دستي مي باشد، دستگاه به يک سر پر کننده مجهز است و عمليات پر کردن به صورت دستي انجام مي شود. در پرکن نيمه اتوماتيک، دستگاه از چند سر پرکننده تشکيل شده است که توسط يک اپراتور، عمليات پر کردن صورت مي پذيرد. در پرکن هاي تمام اتوماتيک که رايح ترين نوع دستگاه پرکننده در صنعت به حساب مي روند، دستگاه به چندين سر پر کننده مجهز است که به صورت دوار و در حال چرخش (روتاري) است، ظرف هاي از قبل تعبيه شده را پر مي کنند. دستگاه هاي تمام اتوماتيک بهترين انتخاب براي توليد با ظرفيت بالا مي باشند.

مشاهده اين مطلب>>دستگاه سيل القايي

دستگاه پر کن مايعات

در بازار امروز پرکننده هاي مايع به پرکننده فشار، پيستوني، پمپ دار، سيفوني و گرانشي تقسيم بندي مي شوند. که تقريبا اکثر آنها از نوع نيمه اتوماتيک مي باشند تا عمليات پر کردن با سرعت بيشتري انجام شود. پرکننده هاي مايع به دو دسته پرکننده حجمي و پرکننده مايع بر اساس سطح، تقسيم بندي مي شوند.

گاهي اوقات بطري هاي که براي پر کردن استفاده مي شوند ممکن است که است داراي حجم متغير نسبت به يکديگر باشند ،اگر براي خريد به يک فروشگاه رفته باشيد شايد با بطري هايي برخورد کرده ايد که حجم برخي از آنها زياد يا برخي ديگر داراي حجم کمتري هستند اين اختلاف حجم بدليل استفاده از دستگاه پرکن حجمي مي باشد. در واقع اين دستگاه ها، حجم معيني از مايع را بدرون ظرف منتقل مي کنند. بنابراين اگر يک ظرف داراي حجم بزگتر باشد، سطح مايع پر شده ظروف بزرگتر؛ از سطح مايع ظروف کوچکتر کمتر خواهد بود. حال اگر براي پرکردن مايع از دستگاه پرکن مايع بر اساس سطح، استفاده شود. اين اختلاف سطح به وجود نخواهد آمد. اين دستگاه هاي پرکن بر اساس حجم ظرف عمل مي کنند و کوچک يا بزرگ بودن ظرف براي آنها اهميت ندارد. به همين دليل سطح مايع پر شده براي تمام ظروف يکسان خواهد بود.

دستگاه پرکن فشار

براي سرعت بخشيدن به فرآيند پرکردن از دستگاه هايي استفاده مي کنند که عمليات پر کردن را توسط فشار انجام مي دهد. اين پرکن ها به يک مخزن و يک پمپ مجهز هستند که در پشت دستگاه قرار گرفته است. در اين دستگاه ها، نازل اسپري کننده، وقتي در داخل بطري و ارتفاع هدف قرار گرفت، شروع به پرکردن بطري با فشار بالا مي کند. اين دستگاه ها را مي توان بر روي پرکن هاي نيمه اتوماتيک، اتوماتيک و دوار (روتاري) نصب و پيکربندي کرد. اين دستگاه پرکن براي مايعاتي با ويسکوزيته کم تا متوسط مناسب مي باشد. سس، شربت، فوم دستشويي، ژل هاي سبک، شامپو، آب، نوشابه هاي گازدار برخي از اين موارد هستند.

عملکرد بالا، تميز سازي آسان، راحت بودن کار با دستگاه براي اپراتور، قابليت ارتقا دستگاه با هزينه کم و انعطاف پذيري بالا برخي از ويژگي هاي اين دستگاه به شمار مي رود.

مشاهده اين مطلب>>دستگاه ليبل زن

دستگاه پرکن پيستوني

اين دستگاه ها که به سوپاپ هايي مجهز هستند که نسبت به خوراک ورودي واکنش داده و باز وبسته مي شوند. همچنين اين پرکن ها به يک مخزن مجهز هستند که براحتي و با سرعت ظروف مورد نظر را پر مي کند. از دستگاه پرکن پيستوني معمولا براي موادي که ويسکوزيته بالايي دارند مانند: رب گوجه فرنگي، سس، عسل و غيره، استفاده مي کنند که معمولا درصد خطاي آنها بسيار پايين مي باشد. براي سرعت بخشيدن به روند توليدِ چنين محصولاتي از دستگاه پرکن پيستوني استفاده مي کنند.

دستگاه پرکن پمپي

فيلرهاي پمپ دار يکي ديگر از روش هاي پر کردن محصولات مي باشد که محدوده ي گسترده اي از مايعات تا مواد داراي ويژگي ويسکوزيته (خمير مانند: رب، عسل، کره و غيره) را پشتيباني مي کند. اين فيلرها به چندين سر براي پر کردن مجهز هستند که يکي از مزاياي اين پمپ هاي جابجايي مثبت، سرعت بالا نسبت به نوع پرکن هاي پيستوني مي باشد. يکي از عيوب اين دستگاه نسبت به نوع پيستوني، درصد خطاي بالاتر مي باشد.

يکي ديگر از مزيت هاي مهم اين پرکن ها تنظيم راحت آنها براي پر کردن بر اساس يک حجم مشخص است. همچنين ميتوان بر روي دستگاه پرکن پمپ دار يک مخزن همانند فيلرهاي پيستوني تعبيه کرد تا با سرعت بيشتري ظروف مورد نظر را پر کند.

بازدید : 12
پنجشنبه 13 مرداد 1401 زمان : 22:35

شادوبن در اينستاگرام چيست و نمونه هايي از هشتگ هاي ممنوعه

برخي از اقدامات در اينستاگرام مي تواند منجر به تلافي و حتي مسدود شدن حساب کاربري شود. اينستاگرام براي تعاملات بين کاربران خود به شيوه اي صادقانه و محترمانه ارزش قائل است. Shadowban نامي است که به محدوديت‌هاي تعامل اينستاگرام در حسابي گفته مي‌شود که فعاليت مشکوکي داشته و ممکن است باعث کاهش ارسال محتوا به مخاطبان شما بدون هشدار برنامه شود. پس براي اطممينان ميتوانيد از خدماتirpanel نيز استفاده کنيد.

استفاده از ربات

 • قرار دادن ربات ها براي ايجاد تعاملات خودکار با فالوورهاي شما مي تواند منجر به مسدود شدن يا محدوديت حساب شما شود. ربات‌ها اغلب سريع‌تر از چيزي که توسط سيستم اينستاگرام عادي تلقي مي‌شود، تعامل دارند.
 • لايک هاي خودکار، رديابي و توقف دنبال کردن مخاطبان خاص و کامنت گذاشتن روي چندين پست به طور همزمان مي توانند مشکوک تلقي شوند، زيرا ربات ها معمولاً در زمان هاي مختلف و تعداد زيادي نظر مي دهند.
 • اينستاگرام يک شبکه اجتماعي است که با پلتفرم تبليغاتي خود کار مي کند، بنابراين براي اين شرکت مناسب نيست که دنبال کنندگان خود را از ابزارهاي خودکار براي تعامل با مخاطبان هدف خود استفاده کنند.
 • به جاي استفاده از روبات ها براي خودکارسازي تعامل، ممکن است جالب باشد که نشريات را براي دستيابي به مخاطبان بيشتري تبليغ کنيد. تبليغات اينستاگرام را مي توان به راحتي پيکربندي کرد تا به مخاطبان بيشتري دست يابد.

استفاده از هشتگ هاي ممنوع

اينستاگرام فهرستي از هشتگ هايي دارد که به طور خودکار به Shadowban منتهي مي شوند. #پزشکي يکي از هشتگ هاي اصلي است که بسياري از افراد از رابطه با شادوبن اطلاعي ندارند. هشتگ هايي که شامل تعاملات مبادله اي مي شوند نيز به شدت مجازات مي شوند. #likeforlike، # follow4follow و #sigodevolta برخي از هشتگ هاي اصلي هستند که براي به اشتراک گذاري تعاملات درون برنامه اي استفاده مي شوند.

هشتگ‌هاي متداول که مهم نيستند، اگرچه داراي جرياني از تعاملات با نمايه‌هاي تقسيم‌بندي ضعيفي مانند #bomdia، #goodarde و #goodnight هستند، نيز توسط اين پلتفرم ممنوع شده‌اند. هدف از استفاده از هشتگ کمک به اينستاگرام براي ارائه محتواي خود به افراد مناسب است و با استفاده از هشتگ هاي عمومي نمي توان کار ايندکس کردن ربات هاي اينستاگرام را تسهيل کرد. هشتگ ها بايد با احتياط استفاده شوند و در هر پست بيش از 5 هشتگ استفاده نشود.

استفاده از هشتگ ها بايد در هر پست متفاوت باشد، زيرا اينستاگرام درک مي کند که هر محتوا بايد بر اساس کلمه کليدي اصلي و کليدواژه ثانويه تقسيم بندي شود، که به شناسايي موضوعي که در يک پست خاص به آن پرداخته مي شود کمک مي کند.

پاسخ هاي خودکار مستقيم

پاسخ دادن خودکار به پيام‌هاي اينستاگرام شما يک عمل بسيار مجاز است، زيرا تمرکز بر ايجاد تعاملات واقعي بين کاربران پلت فرم محتوا است. ارسال پيام‌هاي خودکار براي فالوورهاي جديد و تشکر از آنها براي دنبال کردن حساب خود نيز توصيه نمي‌شود. اين يک فعاليت بسيار مشکوک است و به راحتي توسط سيستم برنامه قابل شناسايي است. دايرکت اينستاگرام فضايي براي تعامل ثانويه با مخاطبان شما است و بايد منحصراً براي تعاملاتي که براي مذاکره در مورد مشارکت يا فروش محصول مورد نياز است استفاده شود .

فالوور بخريد

تمايل به رشد سريع اينستاگرام مي تواند منجر به مشکلاتي در پلتفرم شود. خريد فالوور راه بدي براي مديريت اينستاگرام شماست. در عوض، سعي کنيد از يک استراتژي بازاريابي محتوا پيروي کنيد که امکان ارائه محتواي ارزشمند به مخاطبان را فراهم مي کند.

دنبال کنندگان واقعي نتايج واقعي ايجاد مي کنند. داشتن تعداد زيادي فالوور که با محتواي شما ارتباط برقرار نمي کنند نيز به سرعت ارسال آسيب مي رساند. سرعت تعامل با محتواي منتشر شده در حساب کاربري شما نيز به تعداد فالوورهايي که با محتواي شما تعامل دارند بستگي دارد.

تبليغ پست ها از طريق تبليغات اينستاگرام راه بسيار موثرتري براي دستيابي به فالوورهاي بيشتري است که با پست هاي شما تعامل دارند و به جايگاه شما علاقه مند هستند.

ليست هشتگ هاي اصلي که Shadowban را در اينستاگرام مي دهد:

#براي پيگيري دنبال

# follow4follow

# like4like

#صبح بخير

#روز خوب

#شب بخير

#پزشکي

#آيفون

#ايتاليايي

#اسکايپ

#واتس اپ

چگونه از Shadowban اجتناب کنيم

محتوايي ايجاد کنيد که به مخاطبان شما مرتبط باشد

استراتژي بازاريابي محتواي بهينه شده SEO مي تواند به مشتريان شما کمک کند تا اطلاعات بيشتري در مورد صنعت شما کسب کنند. محرک فکري عمل متقابل توسط آهنرباهاي سربي فعال مي شود. هميشه عناصر اضافي را به پست هاي خود اضافه کنيد و تلاش زيادي براي طراحي انجام دهيد، زيرا اينستاگرام يک شبکه اجتماعي متمرکز بر تصوير است. پالت رنگ کليد ايجاد هويت بصري براي برند شما است.

فقط از 5 هشتگ استفاده کنيد

هر چند هشتگ به 30 در هر نشريه محدود مي شود، اما بايد به قدري از آن استفاده کرد. ويرايش هشتگ ها براي گنجاندن کلمات کليدي براي محتواي خاص به شما کمک مي کند رتبه بهتري کسب کنيد. پرهيز از ليست هشتگ هايي که به Shadowban منتهي مي شوند به شما کمک مي کند تا از انتقام اينستاگرام رنج نبريد. مهم است که در مورد هشتگ هاي موجود در جايگاه خود تحقيق کنيد.

نکاتي براي بهينه سازي اينستاگرام

 • با برند خود کار کنيد
 • ايجاد هويت بصري براي برند شما و پست هاي رنگي در موضوعات مختلف به مخاطبان شما کمک مي کند تا پست هاي مرتبط را شناسايي کنند.
 • استفاده از لوگوي خود در نشريات برندتان با تايپوگرافي جذاب و تصاوير مرتبط با جايگاه شما باعث مي شود محتواي شما طراحي بهتري داشته باشد.

بيوگرافي در اينستاگرام

از هر يک از فضاهاي سفارشي اينستاگرام لذت ببريد. رزومه شما براي ارائه برند شما به مشتري شما خدمت مي کند. قالب هاي استاندارد رزومه وجود دارد. استفاده از ايموجي ها به ايجاد ظاهر و احساس جذاب تري براي نمايه شما کمک مي کند. ترکيب ايموجي هاي مناسب مي تواند به افزايش رشد مشتريان شما به مشتريان بالقوه کمک کند.

لينک هاي سفارشي

از Linktree براي سفارشي کردن لينک ها استفاده کنيد و فضاهاي دکمه بيشتري داشته باشيد تا مخاطبان خود را به سايت ها و محتواي ديگري که ايجاد مي کنيد هدايت کنيد.Bitly يک ابزار کوتاه کردن لينک است که مي تواند براي ايجاد لينک هاي فيزيکي جذاب با کاراکترهاي کمتر استفاده شود. گزينه هايي براي نظارت بر تعداد کليک روي پيوند شما وجود دارد. آمار Bitly به شما کمک مي کند نتايج خود را با ترافيک خود رصد کرده و پيوندهاي قابل کليک خود را بهينه کنيد.

https://www.authorstream.com/HamidGuevar2/

https://list.ly/hamidguevar2/lists

https://www.bitsdujour.com/profiles/tOEZRj

https://letterboxd.com/HamidGuevar2/

https://www.tetongravity.com/community/profile/HamidGuevar2/

https://www.mapleprimes.com/users/HamidGuevar2

https://www.intensedebate.com/people/HamidGuevar21

https://www.crunchyroll.com/user/HamidGuevar2

https://audiomack.com/hamidguevar2

تعداد صفحات : -1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • بک لینک
 • صندلی ماساژور
 • تاتو رژ لب
 • ناصر رسولی
 • تعمیرات تخصصی گوشی موبایل آیفون
 • اسپاد
 • خريد کيس پاورو هارد
 • قيمت لپ تاپ لنوو
 • خريد کيس پاورو هارد
 • قيمت لپ تاپ لنوو
 • خريد ام پي جي
 • خريد ام پي جي
 • پرورش بلدرچین
 • ربات اينستاگرام رايگان
 • top bitcoin miner
 • پنداريم
 • مانتو عمده
 • نرم افزار سي آر ام - CRM
 • نرم افزار سي آر ام - CRM
 • موسسه مهاجرتی
 • تعمير يخچال ال جي در اصفهان
 • آموزش تخصصي سئو سايت
 • موسسه حقوقی
 • تعمير تلويزيون سامسونگ در اصفهان
 • نرده بالکن
 • شيائومي اقساط
 • END
 • امکانات سامانه پیامک
 • امکانات سامانه پیامک
 • دانلود سريال
 • خريد اکانت اسپاتيفاي
 • سایبان برقی
 • دوره ي آموزش کاتلين
 • کيفيت تونر و شارژ کارتريج
 • سئو کار حرفه اي
 • آموزش ساخت اپليکيشن ديجيکالا
 • آموزش برنامه نويسي آنلاين
 • کتاب Touchstone
 • صمد وليزاده هيپنوتيزم
 • جي پي اس خودرو
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل
 • مکان ياب
 • https://bestpo.ir
 • بازارایابی پیامکی چیست؟
 • خريد استون
 • صمد ولیزاده
 • بیوگرافی صمد ولیزاده
 • شرکت طراحي ويلا
 • خريد استون
 • بام ساز مجري سقف شيرواني
 • باغ ايراني
 • تهران گاردن
 • صنعت گستر سامان
 • https://kartvisitirani.ir/
 • فروشگاه اينترنتي شهر تلويزيون
 • سيلک فکتوري
 • شرکت اتيه انرژي تلاش
 • بيسکوتي کيک
 • قفسه فروشگاهي
 • اقامت قبرس شمالی
 • راشا مگنت
 • لیست قیمت تیاندی
 • طراحی سایت اصفهان
 • انواع دوچرخه جاینت
 • خرید ویلا در سهیلیه کرج
 • قیمت نهال گلدانی
 • فروشگاه اينترنتي تاپ فروش
 • خرید ویلا در سهیلیه کرج
 • سایت دانلود فیلم
 • دوربین مدار بسته هایک ویژن
 • دانلود رمان ایرانی
 • لیست قیمت دوربین تیاندی
 • لیست قیمت دوربین تیاندی
 • موبو ارز
 • طراحي سايت
 • خودروبر امید
 • باغ استور
 • moonzia
 • فروشگاه کتونی
 • ویزای استارتاپ کانادا
 • کلینیک لیزر موهای زائد
 • اقامت قبرس شمالی
 • کفش بلور
 • کفش بلور
 • راهنمای خرید کفش کوهنوردی
 • stories for kids
 • stories for kids
 • free short bedtime stories for kids
 • moral stories for kids
 • شرکت گلچین
 • کار در قبرس شمالی
 • درب ضد سرقت
 • facebook smm panel
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 220
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 181
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 3
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 192
 • بازدید ماه : 187
 • بازدید سال : 2073
 • بازدید کلی : 4960
 • کدهای اختصاصی